Корм для кішок Brit Premium Adult Chicken 300 g
Фото 9 |
Brit Premium Adult Chicken 300 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Adult Chicken 300 g
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BRIT Cat Premium by Nature Adult chicken 300 gPełnoporcjowa karma z kurczakiem dla dorosłych kotów.Karma na bazie kurczaka, jest zbilansowana i pełna odżywczego białka pochodzenia zwierzęcego. Wysoki jego udział pozwala na utrzymanie prawidłowej kondycji kota oraz na szybką regenerację po wysiłku fizycznym. Olej z łososia jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, które odpowiadają za klu... щеczowe procesy zachodzące w organizmie.Zioł Fera.plПоскаржитись | 10 zł |
Brit Karma sucha Premium Adult z kurczakiem 0,3kg | 21 zł |
BRIT Premium By Nature Adult Cat Chicken 300gSKŁAD: dehydratyzowany kurczak 40%, ryż, tłuszcz z kurczaka, groch, suszona pulpa jabłkowa, hydrolizowana wątroba z kurczaka 2%, olej z łososia 1%, suszony s... EmpikПоскаржитись | 15 zł |
Серія Brit Premium
від 108 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 111 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 124 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 99 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 10 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка 40%, рис, жир, горох, лосось, масло, шпинат, куряча печінка, преміум
від 75 zł
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 130 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 10 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 26% індик, 15% ягня, печінка, 2% горохова мука, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 16 zł
ласощі, палички, 0.01 кг, 3 шт, вік: дорослі, в составе: м'ясо, продукти тваринного походження, дріжджі, мінерали
від 89 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 18 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка 40%, рис, жир, горох, лосось, масло, шпинат, куряча печінка, преміум
від 33 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 12 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 28% курка, 17% яловичина, печінка, 2% борошно, преміум
від 16 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кукурудза, пшениця, рис, фрукти, трави, вітаміни, мінерали, клас: преміум
Модификації Brit Premium Adult Chicken
Ціни на Brit Premium Adult Chicken |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Adult Chicken 300 g | від 10 zł | 4 пропозиції | ||
Brit Premium Adult Chicken 800 g | від 18 zł | 5 пропозицій | ||
Brit Premium Adult Chicken 1.5 kg | від 28 zł | 4 пропозиції | ||
Brit Premium Adult Chicken 8 kg | від 99 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 10 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 18 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 26 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: індичка, свинина, овочі, трави, злаки, вітаміни, мінерали, преміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, для вибагливих, в составе: злаки, м’ясо, протеїни, овочі, риба, вітаміни, мінерали, преміум
від 64 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: курка 21%, рис 8%, кукурудза, жири, білки, преміум
від 12 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 11 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: баранина 20%, м'ясо індички 15%, преміум
від 16 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: білок птиці, рис, м'ясо птиці, жир, лігноцелюлоза, жом буряків, преміум
від 19 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: оленина, білок оленини, крохмаль, жир, гарбуз, яйце, оселедець, преміум
від 19 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, в составе: качка, преміум
від 19 zł
сухий корм, 1 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: яловичина, преміум
від 15 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, в составе: качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, вітаміни, мінерали, преміум