Корм для кішок Brit Care Snack Calming 50 g
Brit Care Snack Calming 50 g |
|
Напівсуха функціональна закуска, збагачена котячою м'ятою і ягодами годжі для підтримки нервової системи. Додатковий корм для кішок.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Snack Calming 50 g
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Przysmak dla kotów Brit Care Cat Snack Calming 50 g (8595602555765)Brit Care Przysmaki funkcyjne Snack Calming 50gKarma uzupełniająca dla kotów wzbogacona kocimiętką właściwą i owocami goji dl... щеa wsparcia układu nerwowego. SKŁAD: białko z kurczaka (26%), groch żółty, glicerol pochodzenia roślinnego, hydrolizowane białko z kurczaka (10%), hydrolizowana wątroba z kurczaka (7%), białko grochu, kolagen (4%), mąka grochowa, suszona kocimiętka właściwa (2%), suszone owoce goji (1%).SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 31%, tłuszcz surowy 7%, popiół surowy 6%, włókno surowe 1.5%, wilgotność 17%, wapń 0.9%, fosfor 0.9%, sód 0.8%, magnez 0.1%, kwasy tłuszczowe omega-3 0.15%, kwasy tłuszczowe omega-6 0.65%.DODATKI DIETETYCZNE W 1 KG: witamina C (3a312) 100 mg. Zawiera konserwanty zatwierdzone w UE: kwas cytrynowy (E 330), kwas DL – jabłkowy (E 296). ENERGIA METABOLICZNA: 3250 kcal/kgINSTRUKC Rozetka.plПоскаржитись | 5 zł |
Przysmak dla kota BRIT CARE Snack Calming 50 gPółwilgotna przekąska funkcjonalna wzbogacona kocimiętką i jagodami Goji wspomagającymi układ nerwowy. Electro.plПоскаржитись | 6 zł |
BRIT Care Cat Snack Calming przysmaki na stres dla kota 50 gBezzbożowe przysmaki uspokajające dla kotów. Szczególnie polecane dla kotów stresujących się lub będących w trudnej sytuacji.... щеPrzekąski posiadają dodatki zmniejszające stres kotów i łagodzące ich system nerwowy, takie jak kocimiętka i jagody goi.Podstawą przysmaków jest kurczak. Przekąski są smaczne i funkcjonalne. Skład:Białko z kurczaka (26%), groch żółty, glicerol pochodzenia roślinnego, hydrolizowane białko z kurczaka (10%), hydrolizowana wątroba z kurczaka (7%), białko grochu, kolagen (4%), mąka grochowa, suszonakocimięt Fera.plПоскаржитись | 6 zł |
Przysmak dla kota BRIT CARE Snack Calming 50 gPółwilgotna przekąska funkcjonalna wzbogacona kocimiętką i jagodami Goji wspomagającymi układ nerwowy.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 6 zł |
Przysmak dla kota BRIT CARE Snack Calming 50 gPółwilgotna przekąska funkcjonalna wzbogacona kocimiętką i jagodami Goji wspomagającymi układ nerwowy.... Avans.plПоскаржитись | 6 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 116 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 165 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: індичка, курка, горошок, нут, суперпреміум
від 179 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, турбота про зуби, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: індичка (28%), свіжа курка (26%), жовтий горох (16 %), курячий жир, суперпреміум
від 10 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: лосось, гарбуз, крохмаль, сочевиця, білок лосося, соус з лосося
від 12 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, для вибагливих, в составе: курка, печінка, качка, індичка, бульйон, морква, розмарин, мінерали, суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, сир, суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 zł
ласощі, снеки, 0.04 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: турбота про зуби, в составе: злаки, м'ясо, субпродукти (курка 15%), олії, жири, мінерали
від 5 zł
ласощі, снеки, 0.06 кг, 1 шт, вік: від 2 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, в составе: курка
від 5 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, в составе: курка, обліпиха, чорниця
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.04 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, бузина
від 8 zł
ласощі, снеки, 0.06 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, в составе: екстракти рослинного білка, злаки, м'ясо, субпродукти (4% яловичини)
від 8 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: зернові, олії, жири, субпродукти, м'ясо, мінерали
від 8 zł
ласощі, снеки, 0.06 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, субпродукти (4% індичка), пластівці, олії, жири, мінерали
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: борошно лосося, горошок, білок, картопля, жир, крохмаль, журавлина, шипшина
від 6 zł
ласощі, палички, 0.03 кг, 6 шт, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, в составе: курка
від 7 zł
ласощі, снеки, 0.06 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, в составе: екстракти рослинного білка, злаки, олії, жири, лосось
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, в составе: білок тунця, горошок, гліцерин, колаген, борошно, фенхель, водорості
від 6 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.05 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, в составе: сушені анчоуси