Корм для собак Brit Care Grain-Free Sensitive Venison 12 кг
Закрити
Шапка
Brit Care Grain-Free Sensitive Venison 12 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Grain-Free Sensitive Venison 12 кг
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BRIT Care Sensitive Venison - Dry Dog Food - 12 kg 100-172210 | 227 zł |
Brit Care Dog Grain-free Sensitive Venison 12 kgFormu?a bez zbó? z dziczyzn? i ziemniakami dla psów wra?liwych i psów z nietolerancj?. Kompletna karma dla psów. Superpremium... щеowa karma bez zbó? zosta?a specjalnie zaprojektowana dla psów o wra?liwej trawie pokarmowej oraz tych, którzy maj? nietolerancj? na jedzenie. Bia?ko dziczyzny zmniejsza ryzyko z?ej reakcji na jedzenie w przypadku problemów trawiennych lub skórnych. Ostropest plamisty wspiera funkcjonowanie w?troby i pomaga zwalcza? stan zapalny uk?adu pokarmowego lub skóry. Kwasy t?uszczowe omega-3 takie jak ALA, EPA i DHA zwi?kszaj? nawil?enie skóry, przyczyniaj? si? do zdrowego i l?ni?cego futra. Idealne dla psów maj?cych niepo??dane reakcje na inne rodzaje jedzenia. Proshop.plПоскаржитись | 248 zł |
Karma dla psa BRIT Care Dog Grain Free Sensitive Venison Dziczyzna i ziemnCare Dog Grain-Free Sensitive Venison marki Brit to pełnoporcjowa, bezzbożowa karma na bazie dziczyzny stworzona z myślą o wr... щеażliwych lub borykających się z nietolerancją pokarmową psach wszystkich ras. Bezzbożowa receptura karmy jest na bazie białek o wysokiej wartości odżywczej - dziczyzny, która ogranicza ryzyko wystąpienia niepożądanych reakcji na pokarm w przypadku problemów z trawieniem lub wrażliwością skóry. Electro.plПоскаржитись | 210 zł |
Brit Care Sensitive Venison & Potato - sucha karma dla psa 12kg BC1612Brit Care Sensitive Venison & Potato - sucha karma dla psa Marka Brit została stworzona w 1994 w czeskiej Pradze. Ze względu... щеna fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Care Sensitive Venison & Potato , dla dorosłych psów wrażliwych wszystkich ras . Brit Care dla psów wrażliwych - dziczyzna i ziemniak Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Care Sensitive Venison & Potato . Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla dorosłych psów wszystkich ras. Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 36% o mięso z królika. Przekłada się to finalnie na 26% zawartość surowego białka i 15% tłuszczu w karmie. Dziczyzna to źródło żelaza, selenu, miedzi i cynku, które stanowią istotną rolę w pobudzaniu funkcji ochronnych organizmu.. . Wzbogacenie o rozmaryn, kurkuma, goździki i owoce cytrusowe ma na celu wspomaganie ochrony antybakteryjnej dla zdrowych zębów naszego pupila. W dodatku zawiera ona suszone jabłka , które mają pozytywny wpływ na układ trawienny. Dzięki wysokiej obecności białka z pewnością wpływa korzystanie na prawidłowy rozwój wszystkich tkanek. Brit Care Endurance - najważniejsze cechy karmy 36% dziczyzny 26% surowego białka dziczyzna to źródło minerałów, które wpływają pozytywnie na układ odpornościowy olej z łososia poprawia wygląd włosów i skóry oraz zapobiega chorobom oczu rozmaryn, lurkuma, goździki i owoce cytrusowe mają pozytywny wpływ na zęby i ochronę antybakteryjną suszone jabłko ma dobry wpływ na układ trawienny hipoalergiczna Zalety karm Brit Care wysoka zawartość składników zwierzęcych jest źródłem witamin, minerałów i aminokwasów wpływa na dobre samopoczucie psa. Inne produkty dla psów dorosłych wymagających specjalnej diety znajdziesz tutaj - pies alergia Podstawowa karma specjalistyczna dla dorosłych psów wrażliwych wsystkich ras Dostępne opakowania 3kg, 12kg Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plПоскаржитись | 225 zł |
Brit Care Dog Grain-Free Sensitive Venison 12kg Brit Care Dog Grain-Free Sensitive Venison 12kg Brit Care Dog Grain-Free Sensitive Venison 12kg Brit Care Dog Grain-Free... щеSensitive Venison Pełnoporcjowa karma dla psów. Bezzbożowa receptura Dziczyzna i ziemniaki dla wrażliwych psów i psów z nietolerancją pokarmową. Funkcjonalne składniki odżywcze : - Olej kokosowy - wsparcie skóry i sierści/ źródło kwasu laurynowego - Siemię lniane - źródło kwasu alfa-linolenowe Erli.plПоскаржитись | 214 zł |
ще 12 пропозицій
Серія Brit Care
від 52 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 54 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: свинина, горошок, нут, яблука, жир птиці, олія, насіння льону, суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 61 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 114 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 165 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 48 zł
сухий корм, 2 кг, вік: літнім, призначення: дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: дегідрована курка, свіжа курятина, жовтий горох, сушені яблука, суперпреміум
від 186 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: курка, печінка, індичка, бульйон, суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 5 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: дорослі, в составе: курячий білок, горошок, білок, колаген, котяча м'ята, ягоди годжі
від 11 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, в составе: кролик, папайя
від 20 zł
паста, 0.1 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: солод, олії, жири, суперпреміум
Модификації Brit Care Grain-Free Sensitive Venison
Ціни на Brit Care Grain-Free Sensitive Venison |
---|---|---|---|---|
Brit Care Grain-Free Sensitive Venison 1 кг | від 25 zł | 9 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Sensitive Venison 3 кг | від 46 zł | 13 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Sensitive Venison 12 кг | від 177 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 202 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 199 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 186 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 267 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: індичка 12%, протеїн індички 39%, жир, картопля, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 198 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 255 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, рис, кукурудза, жир, зародки кукурудзи, картопля, риба, клас: суперпреміум
від 127 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: злаки, м'ясо та м'ясопродукти, риба та рибпродукти, олії і жири, овочі, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 168 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: курка, рис, злаки, овочі, яйця, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 205 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: лосось, солодкий картопля, овочі, ягоди, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум