Корм для кішок Brit Care Kitten Tuna Fillets
Brit Care Kitten Tuna Fillets |
|
Додатковий корм для дорослих кішок для збільшення різноманітності раціону.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Kitten Tuna Fillets
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BRIT CARE CAT KITTEN TUNA FILLETS puszka dla kociaków z tuńczykiem 70gBrit Care Cat jest idealna dla kociąt do 12 miesiąca życia wszystkich ras. Karma w 100% składa się z naturalnych składników,... щеktóre pomogą utrzymać wewnętrzną... EmpikПоскаржитись | 6 zł |
Brit Care Kitten Tuna Fillets - mokra karma dla kota - 70 gAkces-markt.pl Поскаржитись | 8 zł |
BRIT CARE Karma mokra dla KOCIĄT filety TUŃCZYKA 70g DARMOWA DOSTAWA + 3CABRIT CARE Karma mokra dla KOCIĄT 70g BRIT CARE CAT KITTEN TUNA FILLETS Karma uzupełniająca superpremium, hypoallergiczna zoo24.plПоскаржитись | 6 zł |
Brit CARE KOT puszka KITTEN TUŃCZYK FILLET 70g | 14 zł |
Brit care BRIT CARE cat konz. KITTEN TUNA - 70gJest tylko jeden rodzaj smaku dla kotów. Zróżnicowane menu dla kotów stanowi podstawę do cieszenia się wymagającymi językami... щеdla kotów. Pyszna delikatna pasztecik z wyważoną pod względem smaku recepturą ucieszy nawet najmniejszego kota. Karma uzupełniająca dla dorosłych kotów w celu zwiększenia różnorodności diety.
Filety z tuńczyka dla kociąt
Hipoaler Petkarma.plПоскаржитись | 9 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Brit Care
від 52 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 54 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: свинина, горошок, нут, яблука, жир птиці, олія, насіння льону, суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 61 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 114 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 165 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 16 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 15 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: літнім, призначення: дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: дегідрована курка, свіжа курятина, жовтий горох, сушені яблука, суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, вік: кошенятам, молоді, в составе: куряче борошно, горошок, білок, жир, картопля, крохмаль, кокос, чорниця
від 198 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 7 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, в составе: білок комах, горох, кокосове масло, сушені плоди шипшини
від 11 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для імунної системи, в составе: імбир, комахи
від 18 zł
паста, 0.1 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 6 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: 69% м'ясо та м'ясні субпродукти (курка), 26.20%, вода, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: від 1 місяця, кошенятам, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: яловичина 42%, курка 6%, індичка 14%, качка 6%, бульйон 31%, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: від 1 місяця, кошенятам, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: 44% яловичина, 31% бульйон, 17% курка, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: від 1 місяця, кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 32%, телятина 17%, 16% курка, карбонат кальцію, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: від 1 місяця, кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, індичка, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: телятина, курка, індичка, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: від 1 місяця, кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: 38% яловичина, 32% курка, карбонат кальцію, хлорид натрію, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: від 1 місяця, кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: птах, яловичина, суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: від 1 місяця, кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: птах, яловичина, олія, риб'ячий жир, суперпреміум
від 10 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: телятина, курячі серця, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: від 1 місяця, кошенятам, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: яловичина 54%, бульйон 31%, серце індички 14%, суперпреміум
від 9 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: конина, рис, олія, гуарова камедь, макро- та мікроелементи, суперпреміум