Лазерний нівелір Bosch GLL 3-80 G Professional 0601063Y00
Відео 3Фото 8 |
Bosch GLL 3-80 G Professional 0601063Y00 |
|
Професійний лазерний нівелір для будівельників, монтажників та спеціалістів з обробки будівель. Він може проєктувати три площини (одну горизонтальну та дві вертикальні), причому кожну з них — на 360°. Для побудови проекцій використовують діоди зеленого світла. Виробник стверджує, що зелене лазерне проміння в чотири рази краще видно при яскравому денному або штучному освітленні, ніж червоне.
Лазерний нівелір Bosch GLL 3-80 G Professional проєктує промені на відстань до 30 м. Але при використанні спеціального приймача (купується окремо) дистанцію можна збільшити до 120 м. /8" (на корпусі є різьбові отвори відповідних діаметрів). У комплект поставки, крім самого нівеліру, входять батарейки до нього, а також пластиковий кейс і чохол, призначені для зберігання та перенесення вимірювального інструменту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GLL 3-80 G Professional 0601063Y00
Усі ціни 11 →Bosch Professional Laser liniowy GLL 3-80 G zielona wiązka do pracy w pomi | 1 684 zł |
Laser liniowy BOSCH Professional GLL 3-80 G 0601063Y00 | 2 580 zł |
Bosch Professional GLL 3-80 G - Laser liniowy (0601063Y00) | 2 396 zł |
Laser liniowy BOSCH Professional GLL 3-80 G 0601063Y00 | 2 580 zł |
Bosch Bosch Laser gll 3-80 g zielony walizka | 2 867 zł |