Мультипіч Ariete Airy Fryer Oven 4619/00
Фото 13 |
Ariete Airy Fryer Oven 4619/00 |
|
Пристрій 2-в-1 духовка та фритюрниця: функції гриля, смаження, підсмажування, випікання, розморожування, сушіння, гриля, запікання. Дверцята, що знімаються і миються. У комплекті: 3 грати, деко, рожен, корзина, що обертається, ручка для вилучення, шампур.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Airy Fryer Oven 4619/00
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ariete 4619 frytkownica powietrzna i piekarnikowa w jednym 11 litrów wielo | 610 zł |
Frytkownica z piekarnikiem ARIETE 4619 Air Fryer Oven | 639 zł |
Frytkownica beztłuszczowa ARIETE 4619 Air Fryer | 650 zł |
Piekarnik i frytkownica beztłuszczowa Ariete 4619/00 | 639 zł |
Frytkownica beztłuszczowa ARIETE 4619 Air Fryer | 650 zł |
ще 3 пропозиції
Загальний об'єм 11 л.