Мультипіч Ariete Airy Fryer Mini 4615/00 (00C461500AR0)
Фото 4 |
Ariete Airy Fryer Mini 4615/00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Airy Fryer Mini 4615/00
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ariete 4615 Frytkownica 1000 W 2 L Żółty | 299 zł |
Frytkownica beztłuszczowa ARIETE 4615 Air Fryer | 229 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Ariete Air Fryer Mini 4615 | 239 zł |
Beztłuszczowa Ariete 4615 Mini żółty AGDM-FRY-ARE-002 | 249 zł |
Frytkownica beztłuszczowa ARIETE 4615 Air Fryer | 229 zł |
ще 6 пропозицій