Мультипіч Ariete Airy Fryer Digital 4616/00 (00C461600AR0)
Фото 6 |
Ariete Airy Fryer Digital 4616/00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Airy Fryer Digital 4616/00
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ariete 4616 Airy Fryer cyfrowa frytkownica na gorące powietrze bez oleju 1 | 371 zł |
Frytkownica beztłuszczowa ARIETE 4616 Air Fryer | 419 zł |
Ariete 4616 Air Fryer 1300W 2,6l | 419 zł |
Frytkownica beztłuszczowa ARIETE 4616 Air Fryer | 419 zł |
ще 7 пропозицій