Корм для собак ACANA Wild Prairie 6.8 кг
ACANA Wild Prairie 6 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ACANA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ACANA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ACANA Wild Prairie 6.8 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Acana Wild Prairie Dog Regionals - 6 kg BR54061 | 229 zł |
Acana Wild Prairie Highest Protein 6 kgDRY DOG FOOD ALL BREEDS & LIFE STAGES Every ACANA® recipe is thoughtfully crafted from start to finish with premium ingredien... щеts. With the highest protein offering in ACANA pet foods, our ACANA Highest Protein Wild Prairie® Recipe is rich with 70%1 quality animal ingredients like free-run2 chicken and turkey, wild-caught and sustainably farmed fish, balanced with 30%3 fruits, vegetables, and botanicals, many delivered daily. Artificial colours, flavours or preservatives are never added in our kitchen. Our premium ingredients come from a curated group of farmers, ranchers and fishers weve known and trusted for decades, and we approach every batch with an unsurpassed commitment to safety and quality. The result is a protein-rich, nutritious, and delicious dog food to help them live a healthy, happy life. First THREE ingredients are fresh or raw chicken and turkey, making this recipe nutrient-dense, with our highest protein offering. Includes fresh or raw vegetables & fruit like collard greens, whole pumpkin, butternut squash, carrots, apples, and pears, all nutritious and high in fibre. No added grain ingredients4, soy, corn, wheat or tapioca. Coated with freeze-dried chicken and liver for a delicious taste your dog will crave. Crafted in the Canada with the worlds finest ingredients. Proshop.plПоскаржитись | 203 zł |
Acana Regionals Wild Prairie Dog - sucha karma dla psa 6kg ACA126Acana Regionals Wild Prairie Dog - sucha karma dla psa Kanadyjska marka ACANA produkuje swoje karmy, przy wykorzystaniu jedyn... щеie z jakościowych i regionalnych produktów. Nie inaczej jest z linią produktów ACANA REGIONALS, do której należy sucha karma dla psa - Acana Regionals Wild Prairie Dog . Podobnie jak inne produkty kanadyjskiej marki, w karmach tej serii kluczem jest dostarczanie niezbędnych składników i substancji do organizmu psa, wedle proporcji WholePrey™ (cała zdobycz). Dieta wilka szarego inspiruje twórców karmy od wielu lat, tak samo jak długo trwa ich współpraca z lokalnymi dostawcami mięs, ryb, warzyw, owoców i ziół. Siłą tej współpracy jest jakość dostarczanych produktów. Kurczaki z chowu bezklatkowego, jajka ściółkowe czy ryby ze zrównoważonych połowów. A wszystko przygotowywane finalnie w popularnej w całym regionie kuchni NorthStar®, tak aby pies który karmionymi jest pokarmem marki ACANA otrzymał wszystko co najlepsze dla jego zdrowia i kondycji. Sucha karma dla psów Acana Regionals Wild Prairie Dog Karmy serii ACANA REGIONALS występują w 4 niezależny smakach i składach. Każda oparta jest o inne mięsa wiodące w składzie, dedykowane dla innego regionu Alberty w Kanadzie. W przypadku karmy Wild Prairie , głównym mięsnym składnikiem są mięsa kurczaka i indyka, uzupełniane rybami takimi jak śledź, pstrąg czy sandacz. Olbrzymie zaufanie jakim cieszy się karma oparte jest o skład, w którym wyeliminowano gluten, zboża i ziemniaki. Mięso które znajduję się w karmie zawarte jest w proporcji 1/2 mięsa świeżego i 1/2 mięsa dehydratyzowane Miskakarmy.plПоскаржитись | 210 zł |
Acana Wild Prairie Dog 6kg | 217 zł |
Acana Highest Protein Wild Prairie Dog 6kg | 197 zł |
ACANA Wild Prairie Dog 6kg | 215 zł |
Acana Highest Protein Wild Prairie Dog 6kg | 217 zł |
Серія ACANA RegionalsПорівняти в таблиці →
від 385 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, бобові, ягнятина, печінка ягняти, риба, м'ясо бізона, овочі, клас: холістик
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 83 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик
від 25 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик
від 229 zł
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, бобові, ягнятина, печінка ягняти, риба, м'ясо бізона, овочі, клас: холістик
від 104 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, бобові, ягнятина, печінка ягняти, риба, м'ясо бізона, овочі, клас: холістик
від 197 zł
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
від 80 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
від 18 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
від 320 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 291 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик
від 275 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
від 242 zł
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 27 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 213 zł
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик
Модификації ACANA Wild Prairie
Ціни на ACANA Wild Prairie |
---|---|---|---|---|
ACANA Wild Prairie 0.34 кг | від 18 zł | 2 пропозиції | ||
ACANA Wild Prairie 2.27 кг | від 80 zł | 11 пропозицій | ||
ACANA Wild Prairie 6.8 кг | від 197 zł | 7 пропозицій | ||
ACANA Wild Prairie 11.4 кг | від 275 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 242 zł
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 213 zł
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик
від 209 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 176 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 165 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 193 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 246 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 152 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 155 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 253 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум