Корм для собак ACANA Grasslands Dog 0.34 кг
ACANA Grasslands Dog 340 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ACANA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ACANA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ACANA Grasslands Dog 0.34 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Acana Grasslands dwupak 2 x 340 g sucha karma dla kotów wszystkich ras i f✅ Sucha karma ACANA GRASSLANDS – Acana Grasslands to sucha karma odpowiednia dla kotów wszystkich ras i na etapie życia.
✅ Zdrowe trawienie – połączenie wysokiej jakości białek, naturalnych źródeł błonnika i probiotyków może wspierać zdrowe trawienie.
✅ Cały skład – karma jest pełna mięsa, podrobów i kości kurczaka, indyka i kaczki, jaj oraz ryb... щеz dzikich zwierząt w całym stosunku do zdobyczy.
✅ Wsparcie serca i oczu – zawarta w niej tauryna, EPA i DHA to niezbędne składniki odżywcze, których koty potrzebują dla zdrowych oczu i serca.
✅ Wsparcie zdrowej skóry i rozwoju sierści – zrównoważone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 mogą przyczynić się do zdrowej skóry i błyszczącego futra. Amazon.plПоскаржитись | 60 zł |
Acana Acana Karma sucha dla kotów grasslands cat kitten 340 gBIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIE JEDZENIE ACANA DLA KOTÓW Koty wymagają diety bogatej w białko pochodzenia zwierzęcego. Taką potrzebę określa ich fizjologiczna budowa i drapieżna natura. Zainspirowana rozległymi, kanadyjskimi preriami i dziewiczymi jeziorami, ACANA Grasslands oferuje Twojemu kotu wysokiej... Bee.plПоскаржитись | 31 zł |
ACANA Regionals Grasslands Cat 340gUlepszona ACANA Grasslands zawiera 75% składników mięsnych małych gatunków: drób z wolnego wybiegu, ryby poławiane w naturalnym środowisku oraz jaja ściółkow... EmpikПоскаржитись | 27 zł |
Серія ACANA RegionalsПорівняти в таблиці →
від 385 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, бобові, ягнятина, печінка ягняти, риба, м'ясо бізона, овочі, клас: холістик
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 83 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик
від 104 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, бобові, ягнятина, печінка ягняти, риба, м'ясо бізона, овочі, клас: холістик
від 197 zł
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
від 80 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
від 18 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
від 320 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 291 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик
від 275 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
від 242 zł
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 27 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 213 zł
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик
від 25 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик
від 229 zł
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, бобові, ягнятина, печінка ягняти, риба, м'ясо бізона, овочі, клас: холістик
Модификації ACANA Grasslands Dog
Ціни на ACANA Grasslands Dog |
---|---|---|---|---|
ACANA Grasslands Dog 0.34 кг | від 27 zł | 3 пропозиції | ||
ACANA Grasslands Dog 2.27 кг | від 81 zł | 11 пропозицій | ||
ACANA Grasslands Dog 6.8 кг | від 242 zł | 3 пропозиції | ||
ACANA Grasslands Dog 11.4 кг | від 320 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 18 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
від 25 zł
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик
від 155 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 112 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки. протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: лосось 25%, індичка 20%, горох 18%, жир, яйця, яблука, клас: холістик
від 14 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум