Соковитискач 4Swiss Swan BM225
Фото 18 |
4Swiss Swan BM225 |
|
Комплектація: три сита для різних цілей, ємність для соку, ємність для відходів, кошик та тканина для тофу, ситечко для проціджування соку, щіточка для очищення, вантуз, книга з рецептами соків, керамічний ніж для овочів та фруктів.
Час роботи: менше 30 хвилин безперервного використання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 4Swiss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 4Swiss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 4Swiss Swan BM225
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wyciskarka wolnoobrotowa 4Swiss Swan BM225 biała | 1 899 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa 4Swiss SWAN BM225 Platinium Silver | 1 899 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa 4Swiss Swan BM225 srebrna | 1 899 zł |
Варианты цвета
- платиновое серебро
- черный матовый
- белоснежный
- розовое золото
РекомендуємоПорівняти в таблиці →