Ceny na Xiaomi Redmi Note 9T 64 GB / 4 GB
Wideo 46Zdjęcia 12 | od 801 do 1 546 zł Zrównoważony smartfon ze średniej półki cenowej z atrakcyjną specyfikacją. Jeżeli chodzi o ekran - model otrzymał duży panel IPS ze zgrabnym „otworem” na obiektyw aparatu do selfie o rozdzielczości 13 Mpx. Rozdzielczość wyświetlacza to FullHD +, czyli 2340x1080 pikseli. Urządzenie mobilne jest zasilane przez potężny chipset MediaTek Dimensity 800U z wbudowanym modemem 5G. W podstawowej konfiguracji smartfon posiada 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Jeżeli zabraknie miejsca na przechowywanie danych użytkownika, można skorzystać z usług osobnego gniazda na kartę pamięci microSD (do 512 GB włącznie). Aparat Xiaomi Redmi Note 9T 64GB ma troje oczu, lecz nie jest szczególnie imponujący. Wiodący 48-megapikselowy przetwornik obrazu z jego składu jest wspierany przez 2-megapikselowy ap...arat makro i 2-megapikselowy czujnik do rozmywania tła w trybie portretowym. Komunikację na pokładzie urządzenia mobilnego reprezentują moduły bezprzewodowe Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1, chip NFC, autorski port podczerwieni i symetryczne złącze USB C. To właśnie za pośrednictwem tego ostatniego realizowane jest przyspieszone 18-watowe ładowanie akumulatora o pojemności 5000 mAh. Co więcej, do smartfona dołączona jest jeszcze mocniejsza ładowarka o mocy 22,5 W. |
64 GB / 4 GB128 GB / 4 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Xiaomi Redmi Note 9T, 5G, 4/64 GB, fioletowy | 1 108 zł |
Xiaomi Redmi Note 9T 64GB 4GB RAM Dual 5G - Nightfall Black | 1 299 zł |
Xiaomi Redmi Note 9t 5g 4gb/64gb 6.53´´ Purpurowy 705510 | 801 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 9T, 5G, 4/64 GB, czarny | 1 546 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!