Ceny na Sony A7 IV kit 28-70
Wideo 39Zdjęcia 17 | od 10 703 do 17 349 zł Najwyższej klasy aparat bezlusterkowy z pełnoklatkowym przetwornikiem obrazu, przeznaczony do robienia zdjęć i nagrywania filmów w wysokiej jakości. Sprzęt aparatu opiera się na 33-megapikselowej matrycy Exmor R z podświetleniem wstecznym i wydajnym procesorze obrazu Bionz XR. Aparat bezlusterkowy posiada skuteczny system stabilizacji matrycy z możliwością kompensacji 5,5 kroku czasu otwarcia migawki lub ekspozycji, hybrydowy autofokus (759 czujników fazowych i 425 punktów ostrości kontrastu), zaawansowane możliwości wideo. W szczególności zapis wideo podawany jest do kamery w maksymalnej rozdzielczości 4K przy 30 kl/s z pełnej szerokości matrycy oraz w 4K przy 60 kl/s, jeśli widok jest przycięty do formatu APS-C. Zestaw Sony A7 IV obsługuje 10-bitową reprodukcję kolorów i podpróbkowanie 4...:2:2. Do przechowywania materiału zakłada się, że istnieje podwójne gniazdo na karty pamięci. Obserwacja podczas budowania ramki może odbywać się przez okno elektronicznego wizjera OLED o wysokiej rozdzielczości 3,69 miliona pikseli lub na 3-calowym ekranie na obrotowym zawiasie. W dodatkowych zaletach aparatowi przypisuje się przyzwoitą autonomię (580 zdjęć na jedno ładowanie akumulatora zgodnie ze standardami CIPA), zaawansowaną ergonomię oraz ochronę obudowy przed kurzem i wilgocią. Z reguły do aparatu bezlusterkowego dostarczany jest stabilizowany obiektyw 28-70mm f/3.5-5.6. |
28-70 mmbody |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony Alpha 7 ILCE7M4KBCEC Aparat Fotograficzny Czarny 2870 mm ILCE7M4KB.CE | 10 703 zł |
SONY Aparat SONY Alpha α7 ILCE-7M4KB (SEL-2870) Czarny | 13 499 zł |
Aparat Sony Aparat cyfrowy Sony A7 IV + ob. 28-70 f/3.5-5.6 (ILCE-7M4K) | 12 093 zł |
Sony A7 IV + 24-105 mm f/4 (ILCE-7M4GBDI) (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 16 975 zł |
Aparat SONY α7 IV Czarny + Obiektyw FE 28-70mm OSS ILCE7M4KB.CEC | 13 494 zł |
Bezlusterkowiec Sony A7 IV + Sony 24-105mm f/4 G - Kup za 14849zł z kodem | 17 349 zł |
Sony A7 IV + 28-70 f/3.5-5.6 (ILCE-7M4K) Raty 0 | 11 999 zł |
Aparat Sony α7 IV w zestawie z obiektywem SEL24105G | ILCE-7M4GBDI | | 17 335 zł |
Aparat cyfrowy Sony A7 IV + obiektyw FE 24-105 mm f/4 G - ILCE7M4GBDI |(w | 17 335 zł |
Sony A7 Cmos Full Frame Reflex Camera Przezroczysty ILCE7M4B.CEC | 16 038 zł |
Sony Alpha 7 IV FE 24-105 mm F4 G ILCE7M4GBDI.EU | 15 430 zł |
KIT Sony Alpha 7 IV FE 24-105 SOALPHA7IV24105 | 15 717 zł |
KIT Sony Alpha 7 IV FE 35mm f/18 SOALPHA7IVFE35 | 13 352 zł |
Sony A7 IV + 28-70 mm f/3.5-5.6 (ILCE-7M4K) (w magazynie!) - Dostawa GRATI | 13 495 zł |
Bezlusterkowiec Sony A7 IV + Sony FE 28-70mm f/3.5-5.6 - CASHBACK 1500zł + | 13 495 zł |
Bezlusterkowiec Sony A7 IV + Obiektyw Sigma 28-70mm f/2.8 DG DN I Contempo | 14 600 zł |
Bezlusterkowiec Sony A7 IV + Obiektyw Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN ART (Sony | 15 750 zł |
Bezlusterkowiec Sony A7 IV + Obiektyw Tamron 28-75mm f/2,8 Di III VXD G2 ( | 13 890 zł |
Aparat Sony α7 IV w zestawie z obiektywem Sony 28–70 mm F3.5–5.6 | ILCE-7M | 13 485 zł |
Aparat cyfrowy Sony A7 IV + obiektyw FE 28-70 MM F/3.5-5.6 ILCE7M4K + cash | 13 485 zł |
pokaż 4 oferty
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!