Ceny na Smeg TSF02BLEU
Zdjęcia 5 | od 782 do 872 zł Rodzaj: toster; Moc (W): 1500; Liczba przegródek tostera: 2; Liczba produktów: 4; Stopnie smażenia: 6; Sterowanie: mechaniczne; Funkcje i możliwości: automatyczne centrowanie; podgrzewanie; rozmrażanie; smażenie z jednej strony; Tacka na okruchy; Materiał obudowy: stal; Wymiary (mm): 215x410x208 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg TSF02BLEU toster na 4 krążki czarny | 844 zł |
Toster SMEG 50's Style TSF02BLEU czarny | 782 zł |
Toster na 4 kromki Smeg 50's Style czarny TSF02BLEU | 804 zł |
Toster SMEG TSF02BLEU czarny (4 kromki) | linia 50'S STYLE do5LATPEŁN | 872 zł |
Toster SMEG TSF02BLEU czarny (4 kromki) | linia 50'S STYLE OFICJALNYP | 872 zł |
Toster Smeg TSF02BLEU -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 804 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!