Ceny na Smeg TSF01RGEU
Zdjęcia 5 | od 797 do 1 090 zł Rodzaj: toster; Moc (W): 950; Liczba przegródek tostera: 2; Liczba produktów: 2; Stopnie smażenia: 6; Sterowanie: mechaniczne; Funkcje i możliwości: automatyczne centrowanie; podgrzewanie; rozmrażanie; smażenie z jednej strony; Tacka na okruchy; Materiał obudowy: stal; Wymiary (mm): 198x310x195 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg TSF01RGEU toaster 2 slices Copper 950 W | 895 zł |
Toster SMEG 50's Style TSF01RGEU | 797 zł |
Smeg TSF01RGEU | 969 zł |
Toster na 2 kromki Smeg Różowe złoto (TSF01RGEU) --- OFICJALNY SKLEP Smeg | 969 zł |
Toster w kolorze różowego złota 50's Retro Style – SMEG brązowy | 1 090 zł |
Toster na 2 kromki Smeg 50's Style różowe złoto TSF01RGEU | 804 zł |
Smeg TSF01RGEU | 969 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Toster SMEG TSF01RGEU różowe złoto (2 kromki) | linia | 872 zł |
Smeg Toster tsf01 rosegold | 919 zł |
Toster na dwa plasterki TSF01RGEU Smeg rose gold | Darmowa dostawa | 872 zł |
Toster SMEG TSF01RGEU - od ręki ! Wysyłka w 24h! -(22)8777777- Zadzwoń - D | 804 zł |
Toster Smeg TSF01RGEU -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 804 zł |
Toster na 2 kromki Smeg TSF01RGEU | 872 zł |
Toster SMEG TSF01RGEU - od ręki ! Wysyłka w 24h! -(22)8777777- Zadzwoń - D | 804 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!