Ceny na Smeg TSF01CHMEU
Wideo 4Zdjęcia 8 | od 787 do 969 zł Rodzaj: toster; Moc (W): 980; Liczba przegródek tostera: 2; Liczba produktów: 2; Stopnie smażenia: 6; Sterowanie: mechaniczne; Funkcje i możliwości: automatyczne centrowanie; podgrzewanie; rozmrażanie; smażenie z jednej strony; Tacka na okruchy; Materiał obudowy: stal; Wymiary (mm): 198x310x195 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toster na 2 kromki Smeg 50's Style szampan mat TSF01CHMEU | 804 zł |
Toster na 2 kromki Smeg Złoty mat (TSF01CHMEU) --- OFICJALNY SKLEP Smeg | 969 zł |
TOSTER NA 2 KROMKI SMEG TSF01CHMEU | 787 zł |
Toster SMEG 50's Style TSF01CHMEU | 797 zł |
Toster SMEG TSF01CHMEU szampan (mat) (2 kromki) | linia 50'S STYLE do | 872 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Toster na 2 kromki SMEG TSF01CHMEU szampan (mat) | 2 k | 872 zł |
Toster SMEG TSF01CHMEU - szampański od ręki! Wysyłka w 24h! - (22) 877 77 | 804 zł |
Toster Smeg TSF01CHMEU -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 804 zł |
Toster SMEG TSF01CHMEU - szampański od ręki! Wysyłka w 24h! - (22) 877 77 | 804 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!