Ceny na Philips 5000 Series BHS530 (BHS530/00)
Wideo 2Zdjęcia 6 | od 250 do 443 zł Urządzenie: prostownica; Zakresy temperatury: 12; Regulacja temperatury (°C): 120 – 230; jonizacja; automatyczne wyłączanie; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Prostownica do włosów Philips z serii 5000 z technologią ThermoShield w koTechnologia ThermoShield umożliwia stylizację z mniejszą ilością uszkodzeń spowodowanych wysoką temperaturą, a czuj... więcejnik ciepła reguluje temperaturę w celu uzyskania równomiernego prostowania, zapewniając stylowe, gładkie rezultaty za każdym razem.
Seria 5000 firmy Philips zapewnia gładkie płytki prostownicy, które przesuwają się po włosach, zapewniając o 50% szybsze prostowanie**
Uzyskaj o 35% gładsze włosy dzięki zaawansowanym ruchomym płytkom ceramicznym firmy Philips, które dostosowują siłę nacisku na włosy, zapewniając równomierne nagrzewanie i prostowanie***
Wzmocnij połysk włosów dzięki podwójnej jonizacji podczas każdej sesji stylizacji włosów, aby uzyskać niepuszące się, gładkie i odżywione włosy
Zestaw zawiera: Przewodową prostownicę do włosów Philips z serii 5000 w kolorze malwa, odporne na temperaturę zwijane etui Amazon.plZłóż skargę | 250 zł |
PHILIPS Prostownica do włosów PHILIPS BHS530/00 SERIA 5000 Jasnoróżowy metProstownica do włosów Philips Bhs530/00 Seria 5000 Stylizuj swoje włosy dzięki technologii ThermoShield. Zapewnia s... więcejtałą temperaturę od nasady po końcówki włosów, mniej uszkodzeń spowodowanych wysoką temperaturą i zdrowy wygląd włosów. Intensywność połysku włosów dzięki podwójnej jonizacji pozwala stworzyć wiele pięknych fryzur bez puszenia. Korzyści: - Technologia ThermoShield - 50% szybsze prostowanie - Płytki ruchome gładsze o 35% - Podwójna jonizacja MediaMarkt.plZłóż skargę | 279 zł |
PHILIPS Seria 5000 BHS530/00Cechy produktu Technologia ThermoShield zmniejsza uszkodzenia spowodowane wysoką temperaturą 50%... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 259 zł |
PHILIPS Seria 5000 BHS530/00Cechy produktu Technologia ThermoShield zmniejsza uszkodzenia spowodowane wysoką temperaturą 50%... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 250 zł |
Prostownica PHILIPS BHS530/00Prostownica marki PHILIPS z technologią ThermoShield, dzięki której włosy nie ulegają uszkodzeniom, nie puszą się i... więcejsą jedwabiście gładkie. 12 ustawień temperatury w zakresie 120°C - 230°C. Funkcja szybkiego nagrzewania w 30 sekund. Prostownica wyłączy się automatycznie po 30 minutach. Ruchome, ceramiczne płytki. Funkcja jonizacji. Wyświetlacz LED. Długość przewodu: 1.8 m. Wymiary płytek: 25 x 150 mm. Electro.plZłóż skargę | 259 zł |
Philips Seria 5000 Prostownica BHS530/00 BHS530/00Lepszy efekt, mniej uszkodzeń termicznych* Stylizuj swoje włosy dzięki technologii ThermoShield. Zapewnia stałą tem... więcejperaturę od nasady po końcówki włosów, mniej uszkodzeń spowodowanych wysoką temperaturą i zdrowy wygląd włosów. Intensywność połysku włosów dzięki podwójnej jonizacji pozwala stworzyć wiele pięknych fryzur bez puszenia. Zobacz wszystkie korzyści Oficjalny partner Philips Philips.plZłóż skargę | 259 zł |
Philips StraightCare BHS530/00 fioletowy AGDM-PRO-PHI-063Prostownica Seria 5000 BHS530/00, Philips Lepszy efekt, mniej uszkodzeń termicznych* Stylizuj swoje włosy dzięki te... więcejchnologii ThermoShield. Zapewnia stałą temperaturę od nasady po końcówki włosów, mniej uszkodzeń spowodowanych wysoką temperaturą i zdrowy wygląd włosów. Intensywność połysku włosów dzięki podwójnej jonizacji pozwala stworzyć wiele pięknych fryzur bez puszenia. Technologia ThermoShield 50% szybsze prostowanie Płytki ruchome gładsze o 35% Podwójna jonizacja Technologia ThermoShield zmniejsza uszkodzenia spowodowane wysoką temperaturą Technologia ThermoShield pozwala na wydajne stylizowanie przy mniejszych uszkodzeniach spowodowanych wysoką temperaturą. Czujnik reguluje temperaturę, aby włosy mogły być odpowiednio stylizowane od nasady aż po same końce. 50% szybsze prostowanie** Gładkie płytki ułatwiają przesuwanie prostownicy po włosach, dzięki czemu stylizacja trwa krócej i zapewnia wspaniałe rezultaty. Płytki ruchome gładsze o 35%** zapewniają delikatną stylizację O 35% gładsze ruchome płytki zapewniają delikatne przesuwanie przy każdym pociągnięciu. Zaawansowane płytki ceramiczne poruszają się, dostosowując nacisk na włosy. Zapewnia to równomierne rozłożenie temperatury i nacisku na włosy oraz umożliwia łatwą stylizację. Podwójna jonizacja*** zapewnia gładkie i lśniące włosy Ten wydajny system jonowy zapewnia podwójną jonizację podczas każdej stylizacji, dodając włosom blasku. Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają ich łuski. Dzięki temu możesz cieszyć się gładkimi i lśniącymi włosami. Ceramiczne płytki z olejkiem arganowym ułatwiające przesuwanie Prostownica została wyposażona w płytki ceramiczne z olejkiem arganowym, dzięki czemu stylizacja przebiega szybko i bez wysiłku, a sprawne działanie sprawia, że włosy stają się jedwabiście gładkie. Prostowanie i kręcenie włosów dla uzyskania dowolnej stylizacji Od eleganckich i szykownych prostych włosów po lekkie fale lub fantazyjne loki — co tylko zechcesz. Jaką stylizację wybierzesz dziś? Zakres temperatur od 120°C do 230°C Wybierz temperaturę z zakresu od 120°C do 230°C, aby zapewnić długotrwałe efekty i jednocześnie zminimalizować ryzyko uszkodzenia włosów. Płytki o długości 105 mm umożliwiają szybkie i łatwe prostowanie Dłuższe płytki o długości 105 mm zapewniają lepszy kontakt z włosami i pozwalają łatwiej osiągnąć doskonałe efekty prostowania w krótszym czasie. Czytelny i innowacyjny wyświetlacz temperatury Wyjątkowe połączenie pokrętła temperatury 360° i wyświetlacza LED zapewnia pełną kontrolę nad temperaturą. Nienagrzewająca się końcówka — prosta i bezpieczna stylizacja Końcówka lokówki jest wykonana ze specjalnego materiału termoizolacyjne Komputronik.plZłóż skargę | 269 zł |
Prostownica PHILIPS BHS530/00Prostownica marki PHILIPS z technologią ThermoShield, dzięki której włosy nie ulegają uszkodzeniom, nie puszą się i... więcejsą jedwabiście gładkie. 12 ustawień temperatury w zakresie 120°C - 230°C. Funkcja szybkiego nagrzewania w 30 sekund. Prostownica wyłączy się automatycznie po 30 minutach. Ruchome, ceramiczne płytki. Funkcja jonizacji. Wyświetlacz LED. Długość przewodu: 1.8 m. Wymiary płytek: 25 x 150 mm.... Avans.plZłóż skargę | 259 zł |
Philips BHS530/00 JonizacjaAutomatyczny dobór temperatury:nie OleOle.plZłóż skargę | 259 zł |
Prostownica PHILIPS BHS530/00 BHS530 00Prostownica marki PHILIPS z technologią ThermoShield, dzięki której włosy nie ulegają uszkodzeniom, nie puszą się i... więcejsą jedwabiście gładkie. 12 ustawień temperatury w zakresie 120°C - 230°C. Funkcja szybkiego nagrzewania w 30 sekund. Prostownica wyłączy się automatycznie po 30 minutach. Ruchome, ceramiczne płytki. Funkcja jonizacji. Wyświetlacz LED. Długość przewodu: 1.8 m. Wymiary płytek: 25 x 150 mm.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 259 zł |
Prostownica Philips BHS530/00 | 259 zł |
Prostownica Philips BHS530/00Prostownica Philips 5000 Dzięki prostownicy Philips z serii 5000, możesz zadbać o codzienny piękny wygląd swoich wł... więcejosów. Urządzenie zostało zaprojektowane ta... EmpikZłóż skargę | 269 zł |
Philips BHS530/00 JonizacjaAutomatyczny dobór temperatury:nie RTV Euro AGDZłóż skargę | 289 zł |
Philips Seria 5000 - Prostownica - BHS530/00 | 259 zł |
Philips Hair Straightener 5000 Series Posrebrzany BHS530/00Dane techniczne:Wyda tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 279 zł |
Prostownica Philips BHS530/00Prostownica Philips 5000 Dzięki prostownicy Philips z serii 5000, możesz zadbać o codzienny piękny wygląd swoich wł... więcejosów. Urządzenie zostało zaprojektowane ta... EmpikZłóż skargę | 443 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!