Ceny na Pedigree Jumbone Medium Beef with Poultry 6 szt.
Zdjęcia 3 |
Polecane produkty
od 42 zł
smakołyki, suszki naturalne, 1 szt., 0.9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak
od 63 zł
smakołyki, suszki naturalne, 4 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, v sostave: mięso z kurczaka, wątróbka drobiowa, skrobia, gliceryna, białko roślinne
od 65 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, v sostave: wieprzowina, ziemniaki, mąka, aromat, tłuszcz, tokoferole
od 65 zł
smakołyki, przekąski, 6 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, v sostave: kurczak, kaczka, wołowina
od 50 zł
smakołyki, suszki naturalne, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina
od 45 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, v sostave: suszone anchois
od 53 zł
smakołyki, pałeczki, 50 szt., 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, v sostave: boczek
od 49 zł
smakołyki, pałeczki, 50 szt., 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, v sostave: owieczka
od 69 zł
smakołyki, suszki naturalne, 3 szt., 0.17 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, v sostave: 95% mięso królicze, produkty roślinne, minerały
od 65 zł
smakołyki, suszki naturalne, 4 szt., 0.25 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, v sostave: filet z kurczaka (93%), produkty uboczne, minerały
od 40 zł
smakołyki, pałeczki, 35 szt., 0.19 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: skóra wołowa, pierś z kurczaka, skrobia
od 41 zł
smakołyki, przekąski, 12 szt., 0.36 kg, poroda: średnie, wiek: od 9. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, hipoalergiczna
od 70 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: suszona wołowina
od 53 zł
smakołyki, pałeczki, 56 szt., 1.12 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty uboczne pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, oleje
od 46 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.5 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka