Ceny na robot kuchenny MPM MRK-18 czarny
Wideo 13Zdjęcia 30 | od 1 749 do 1 990 zł Rodzaj: wielofunkcyjny robot kuchenny; misa główna; malakser; parowar; Pojemność misy (l): 3.5; Moc (W): 1300; Maks. obroty (obr./min): 5000; Liczba prędkości: 12; Tryb Turbo; Timer; Waga kuchenna; Programy: Materiał głównej misy roboczej: metal; Materiał obudowy: tworzywo sztuczne; Wyświetlacz |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wielofunkcyjny Termorobot MPM iCoook MRK-18, 1300 W, Wi-Fi | 1 990 zł |
Robot wielofunkcyjny iCoook MRK-18 (WiFi) 1300W z wbudowaną wagą i funkcją | 1 900 zł |
MPM - Robot kuchenny iCoook MRK-18 z funkcją wi-fi | 1 749 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!