Ceny na KitchenAid 5KMT2204EAC
Zdjęcia 9 | od 1 449 do 2 238 zł Rodzaj: toster; Moc (W): 1250; Liczba przegródek tostera: 2; Liczba produktów: 2; Stopnie smażenia: 7; Sterowanie: mechaniczne; Funkcje i możliwości: automatyczne centrowanie; podgrzewanie; rozmrażanie; smażenie z jednej strony; Tacka na okruchy; Materiał obudowy: tworzywo sztuczne; Wymiary (mm): 225x400x330 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KitchenAid 5KMT2204EAC 1 metal kremowy | 2 238 zł |
Toster 2-komorowy KitchenAid Artisan 5KMT2204EAC kremowy | 1 449 zł |
Toster na 2 kromki Artisan KitchenAid 5KMT2204EAC, kremowy. | 1 599 zł |
Toster 2 Artisan Almond Cream KitchenAid (5KMT2204EAC) --- OFICJALNY SKLEP | 1 599 zł |
Kitchenaid Toster Artisan beige | 1 579 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!