Ceny na Karcher BP 3 Home & Garden
Zdjęcia 5 | od 799 do 999 zł Rodzaj: pompa powierzchniowa; Przeznaczenie: woda czysta; Maks. wydajność (l/h): 3300; Wysokość podnoszenia (m): 40; Wysokość ssania (m): 8; Moc silnika (W): 800; Klasa zabezpieczenia (IP): 44; Kraj pochodzenia marki: Niemcy; Materiał wirnika / rotora: tworzywo sztuczne; Wymiary (mm): 500x235x300 dodaj do listymoje listy |
3.3 m³/h 40 m 6 m³/h 48 m | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pompa nawadniająca Kärcher BP 3 Home & Garden 1645-3530 1.645-353.0Uniwersalna pompa do domu i ogrodu – służy do nawadniania ogrodu, ale także transportowania wody użytkowej do pralk... więceji czy WC z alternatywnych źródeł, np. studni, beczek, zbiorników na deszczówkę, cystern
Dwuwyjściowy adapter – pompa może jednocześnie obsługiwać dwa wyjścia wody, np. nawadnianie trawnika zraszaczem i podlewanie ręczne za pomocą pistoletu ogrodowego
Energooszczędn Amazon.plZłóż skargę | 799 zł |
Pompa ogrodowa, KARCHER BP 3 H&G, 1.645-353.0Pompa ogrodowa Karcher BP 3 H&G 1.645-353.0 Pompa może zasilać wodą użytkową Twój dom dostarczając ją m.in. do pral... więcejki czy WC. Jednocześnie może też służyć do... EmpikZłóż skargę | 999 zł |
Pompa do wody KARCHER BP 3 Home & Garden 1.645-353.0 elektrycznaPompa może zasilać wodą użytkową twój dom dostarczając ją m.in. do pralki czy WC. Jednocześnie może też służyć do n... więcejawadniania ogrodu. Pompa może pobierać wodę z beczek, cystern i zbiorników na deszczówkę, źródeł naturalnych czy studni. Dzięki temu możemy oszczędzać drogą wodę wodociągową dbając nie tylko o zasobność portfela, ale także o środowisko. Pompa Home & Garden jest wysoce energooszczędna i cicha. Włącza się automatycznie w chwili wystąpienia zapotrzebowania na wodę, a następnie samodzielnie się wyłącza. Dwu wyjściowy adapter pozwala na podłączenie i zasilanie obu wyjść równocześnie. W wyposażeniu filtr wstępny, zawór zwrotny, zwijanie przewodu zasilającego oraz zabezpieczenie przed pracą na sucho. W razie awarii, kontrolki pokazują, w którym miejscu znajduje się przyczyna usterki – po stronie ssącej czy po stronie ciśnieniowej. Electro.plZłóż skargę | 799 zł |
Pompa ogrodowa Karcher BP 3 Home &Garden 1.645-353.0Pompa ogrodowa Karcher BP 3 H&G 1.645-353.0Pomp Maxelektro.plZłóż skargę | 999 zł |
Karcher BP 3 Home & Garden DO-EO-POM-KAR-016Karcher Pompa BP 3 Home & Garden Pompa może zasilać wodą użytkową Twój dom dostarczając ją m.in. do pralki czy WC.... więcejJednocześnie może też służyć do nawadniania ogrodu. Pompa może pobierać wodę z beczek, cystern i zbiorników na deszczówkę, źródeł naturalnych czy studni. Dzięki temu możemy oszczędzać drogą wodę wodociągową dbając nie tylko o zasobność portfela, ale także o środowisko. Pompa Home & Garden jest wysoce energooszczędna i cicha. Włącza się automatycznie w chwili wystąpienia zapotrzebowania na wodę, a następnie samodzielnie się wyłącza. Dwuwyjściowy adapter pozwala na podłączenie i zasilanie obu wyjść równocześnie. W wyposażoniu filtr wstępny, zawór zwrotny, zwijanie przewodu zasilającego oraz zabezpieczenie przed pracą na sucho. W razie awarii, kontrolki pokazują, w którym miejscu znajduje się przyczyna usterki – po stronie ssącej czy po stronie ciśnieniowej. CECHY I ZALETY Łatwe w użyciu zarówno w domu jak i w ogrodzie. Bezpieczna i wytrzymała Optymalne zasysanie Wskaźnik błędów na urządzeniu Dwa wyjścia wody Elastyczny dwuwyjściowy adapter Obsługa wyłącznika stopą bez potrzeby schylania się Ergonomicznu uchwyt Komputronik.plZłóż skargę | 799 zł |
Pompa do wody KARCHER BP 3 Home & Garden 1.645-353.0 elektrycznaPompa może zasilać wodą użytkową twój dom dostarczając ją m.in. do pralki czy WC. Jednocześnie może też służyć do n... więcejawadniania ogrodu. Pompa może pobierać wodę z beczek, cystern i zbiorników na deszczówkę, źródeł naturalnych czy studni. Dzięki temu możemy oszczędzać drogą wodę wodociągową dbając nie tylko o zasobność portfela, ale także o środowisko. Pompa Home & Garden jest wysoce energooszczędna i cicha. Włącza się automatycznie w chwili wystąpienia zapotrzebowania na wodę, a następnie samodzielnie się wyłącza. Dwu wyjściowy adapter pozwala na podłączenie i zasilanie obu wyjść równocześnie. W wyposażeniu filtr wstępny, zawór zwrotny, zwijanie przewodu zasilającego oraz zabezpieczenie przed pracą na sucho. W razie awarii, kontrolki pokazują, w którym miejscu znajduje się przyczyna usterki – po stronie ssącej czy po stronie ciśnieniowej... Avans.plZłóż skargę | 799 zł |
Pompa ogrodowa Kärcher BP 3 Home & Garden 1.645-353.0Pompa ogrodowa BP 3 Home & Garden marki Karcher idealni iSprzet.plZłóż skargę | 987 zł |
Pompa do wody KARCHER BP 3 Home & Garden 1.645-353.0 elektrycznaPompa może zasilać wodą użytkową twój dom dostarczając ją m.in. do pralki czy WC. Jednocześnie może też służyć do n... więcejawadniania ogrodu. Pompa może pobierać wodę z beczek, cystern i zbiorników na deszczówkę, źródeł naturalnych czy studni. Dzięki temu możemy oszczędzać drogą wodę wodociągową dbając nie tylko o zasobność portfela, ale także o środowisko. Pompa Home & Garden jest wysoce energooszczędna i cicha. Włącza się automatycznie w chwili wystąpienia zapotrzebowania na wodę, a następnie samodzielnie się wyłącza. Dwu wyjściowy adapter pozwala na podłączenie i zasilanie obu wyjść równocześnie. W wyposażeniu filtr wstępny, zawór zwrotny, zwijanie przewodu zasilającego oraz zabezpieczenie przed pracą na sucho. W razie awarii, kontrolki pokazują, w którym miejscu znajduje się przyczyna usterki – po stronie ssącej czy po stronie ciśnieniowej... Mediaexpert.plZłóż skargę | 799 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!