Ceny na Indiana X-Pulser 3.7 D 2022 frame 15
Zdjęcia 20 | od 1 750 do 2 400 zł Rok modelowy: 2022; Rodzaj: Rodzaj: górski (MTB); Materiał ramy: aluminium; Amortyzacja: widelec przedni; Rodzaj amortyzacji (widelec): olejowo-sprężynowa; Blokada widelca; Średnica koła ("): 27.5; Hamulec przedni: tarczowy hydrauliczny; Hamulec tylny: tarczowy hydrauliczny; Liczba biegów (szt.): 24 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 3.7 D15 27.5 cala damski Czarno-różowy | | 2 400 zł |
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 3.7 D15 27.5 cala damski Czarno-różowy | | 1 900 zł |
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 3.7 D15 27.5 cala damski Czarno-zielony | 2 400 zł |
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 3.7 D21 27.5 cala damski Czarno-zielony | 1 900 zł |
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 3.7 D15 27.5 cala damski Czarno-zielony | 1 900 zł |
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 3.7 M19 27.5 cala męski Grafitowo-zielon | 1 750 zł |
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 3.7 M21 27.5 cala męski Grafitowo-zielon | 1 750 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!