Ceny na EVERKI Versa Premium 17.3 17.3 " (EKB427BK17)
Zdjęcia 12 | od 809 do 896 zł Przekątna ("): 17.3; Rodzaj: torba; Specyfikacja: komora na tablet; pas naramienny; mocowanie na walizkę; Materiał: tkanina; Waga (g): 2480; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Everki 95362 Versa - torba na laptopa premium - teczka pasuje do 40 cm EKB | 841 zł |
Everki Versa Premium Checkpoint Friendly Laptop Bag | 826 zł |
Torba Everki Versa Premium 17.3" (EKB427BK17) | 896 zł |
Torba na laptopa Everki Versa 17,3" | 809 zł |
Torba do laptopa EVERKI Versa Premium 17,3" | 850 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!