Ceny na modem D-Link DWR-933
Wideo 3Zdjęcia 5 | od 411 do 749 zł Rodzaj: router mobilny; Typ sieci: 2G; 3G; 4G (LTE); Prędkość 4G (LTE): Сat.6 (300/50 Mb/s); GPRS; EDGE; HSDPA; LTE; microUSB; Gniazdo na kartę pamięci; Gniazdo na kartę SIM; Wyświetlacz; Wbudowana bateria; Pojemność baterii (mAh): 3000; Wymiary (mm): 98x71x19; Waga (g): 120; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
D-Link DWR-933 LTE Mobile Hotspot | 520 zł |
D-Link Dwr-933 Router 4G/Lte Cat 6 Wi-Fi Hotspot | 611 zł |
Modem D-Link ROUTER MOBILNY, MODEM 4G LTE CAT. 6 DWR-933 Wi-Fi 2.4GHz, 5GH | 677 zł |
Router D-Link DWR-933 4G LTE Wi-Fi Cat6 (DWR-933) | 411 zł |
D-Link DWR-933 Router 4G/LTE Cat 6 Wi-Fi Hotspot | 749 zł |
D-link Dwr-933 Portable Router Dual Band 4g 300 Mbps Czarny | 617 zł |
D-Link DWR-933 | 579 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!