Ceny na Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5000
Zdjęcia 11 | od 790 do 1 063 zł Lekka i wydajna wkrętarka akumulatorowa o wysokim momencie obrotowym, niezawodny silnik bezszczotkowy, praktyczny uchwyt bezkluczowy i lampka LED. Pozycjonowany jako profesjonalny model górnej części średniej półki cenowej, przeznaczony do aktywnego wykorzystania w pracach montażowych, montażowo-demontażowych, wykończeniowych i budowlanych. Dzięki imponującemu momentowi obrotowemu do 50 Nm bez problemu poradzi sobie z wkręcaniem / odkręcaniem elementów złącznych o dużej średnicy i długości. Samodzielne zasilanie akumulatorowe sprawia, że wkrętarka Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5000 jest niezawodnym pomocnikiem podczas wykonywania szerokiego zakresu prac w obiektach, które nie są podłączone do domowej sieci elektrycznej. Wyposażony we wzmocnioną przekładnię planetarną i bardzo wydajny...bezszczotkowy silnik elektryczny, który może wytrzymać duże przeciążenia. Może pracować w dwóch trybach prędkości. Pierwsza (do 460 obr / min) zapewnia maksymalny moment obrotowy do pracy z łącznikami, natomiast druga (do 1800 obr / min) jest optymalna do energicznego wiercenia małych otworów. 20-stopniowe sprzęgło ogranicza szczytowy moment obrotowy w miękkich materiałach. W zestawie dwa akumulatory litowo-jonowe GBA 18V (2,0 Ah), autorska szybka ładowarka GAL 18V-20 Professional oraz wygodna plastikowa walizka. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa wiertarko-wkrętarka GSR 18V-50 | 790 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 18V-50 06019H5000 | 853 zł |
Bosch Professional GSR 18V-50 - Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (06019H5 | 881 zł |
BOSCH WIERTARKO-WKRĘTARKA 18V 50/24Nm 2x2,0Ah BRUSHLESS GSR 18 V-50 | 894 zł |
Bosch Bosch Wiertarko-wkrętarka 18v 50/24nm 2x2,0ah brushless gsr 18 v-50 | 1 063 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 18V-50 06019H5000 | 853 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-50 Professional (+ 2x akumulator 2 Ah + | 810 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 18V-50 06019H5000 | 970 zł |
Bosch GSR 18V-50 0.601.9H5.000 | 970 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!