Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beurer Ks 19 Black Cyfrowe Wagi Kuchenne 704.04 Cyfrowa waga kuchenna z funkcją tarowania: aby łatwiej wymieszać kilka składników razem, naciśnij przycisk czujnika... więcej po każdym składniku, aby ponownie wyzerować wagę cyfrową
Praktyczna pomoc kuchenna: do indywidualnego ważenia składników do pieczenia i gotowania, wyniki ważenia można podawać w g, oz, lb: oz, a płyny w ml, fl.oz, są one następnie wyświetlane na dużym wyświetlaczu lcd (4,6 x 2,4 cm i wysokość cyfr 2 cm)
Oszczędność miejsca i higiena: cyfrowa waga wykonana z bezpiecznego szkła jest niezwykle łatwa i szybka w czyszczeniu, dzięki płaskiej konstrukcji (wysokość: tylko 1,65 cm) mini waga znajdzie miejsce w każdej kuchni
Mocna waga domowa: cyfrowa waga kuchenna ma nośność do 5 kg, wyniki pomiarów są wyświetlane w podziałce 1 g, więc można nawet używać wagi elektronicznej jako wagi do listów
Kuchenna waga cyfrowa firmy beurer posiada automatyczne wyłączanie i wskaźnik przeciążenia, szklana waga cyfrowa pracuje w trybie bateryjnym (bateria cr2032 wchodzi w zakres dostawy)
Amazon.pl
Złóż skargę
81 zł
Waga kuchenna BEURER KS 19 czarna Waga kuchenna BEURER KS 19 czarna Waga kuchenna zapewni dokładny pomiar masy składników oraz poprawną realizację pr... więcej zepisów kulinarnych. Pomoże to również łat...
Empik
Złóż skargę
80 zł
Beurer KS 19 Breakfast Dokładność pomiaru:1 g;Dodatkowe opcje:automatyc zne wyłączanie, funkcja tarowania, wskaźnik przeciążenia;Gw arancja:... więcej 60 miesięcy;Jednos tki wagowe:gram, mililitr, uncja (oz);Barwa:ziel ony;Maksymalne obciążenie:5 kg;Pojemność misy:0;Rodzaj wagi:elektronic zna;Wariantowan ie seria :Beurer KS 19;Sygnalizator przekroczenia obciążenia:tak; Wyposażenie:1 bateria CR 2032, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zas ilanie:bateria litowa CR 2032;Zasilanie: bateria litowa CR 2032
OleOle.pl
Złóż skargę
80 zł
Waga kuchenna Beurer KS 19 Breakfest
96 zł
Beurer KS 19 Lemon Dokładność pomiaru:1 g;Funkcje dodatkowe:autom atyczne wyłączanie, funkcja tarowania, wskaźnik przeciążenia;Gw arancj... więcej a:60 miesięcy;Jednos tki wagowe:gram, mililitr, uncja (oz);Kolor :żółty;Maksymal ne obciążenie:5 kg;Pojemność misy:0;Typ wagi:elektronic zna;Wariantowan ie seria :Beurer KS 19;Wskaźnik przekroczenia obciążenia:tak; Wyposażenie:1 bateria CR 2032, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zas ilanie:bateria litowa CR 2032;Zasilanie: bateria litowa CR 2032...
RTV Euro AGD
Złóż skargę
80 zł
BEURER KS 19-sequence Waga kuchenna Medikop Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
104 zł
BEURER KS 19 lemon Waga kuchenna szklana żółta
103 zł
BEURER KS 19-sequence Waga kuchenna
113 zł
Beurer Breakfast Kitchen Scales Niebieski KS19BREAKFAST Wtyczka UE.Co za okaz! Waga kuchenna z retro zdjęciem jest doskonałym asystentem do przygotowywania nie tylko śniad... więcej ań.Funkcje:- Nowoczesne dotykowe przyciski.- Łatwa w czyszczeniu powierzchnia szkła.- Odważanie.- Automatyczne wyłączanie, wskaźnik przeciążenia.Sp ecyfikacja:- Rozmiar cyfry:20 mm.- Nośność wagi:do 5 kg.- Jednostki wagi Wyświetlane w:g, oz, lb:oz, ml, fl.oz.- Praca:Nowoczesn e dotykowe przyciski.
tradeinn.com Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
79 zł
Beurer KS 19 waga kuchenna 5 kg nośność podziałka 1 g wskaźnik płynu B08PP 89 zł
Beurer KS 19 IceCream Dokładność pomiaru:1 g;Dodatkowe opcje:automatyc zne wyłączanie, funkcja tarowania, wskaźnik przeciążenia;Gw arancja:... więcej 60 miesięcy;Jednos tki wagowe:gram, mililitr, uncja (oz);Barwa:krem owy;Maksymalne obciążenie:5 kg;Pojemność misy:0;Rodzaj wagi:elektronic zna;Wariantowan ie seria :Beurer KS 19;Sygnalizator przekroczenia obciążenia:tak; Wyposażenie:1 bateria CR 2032, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zas ilanie:bateria litowa CR 2032;Zasilanie: bateria litowa CR 2032
OleOle.pl
Złóż skargę
70 zł
Beurer KS 19 (czarny) Dokładność pomiaru:1 g;Dodatkowe opcje:automatyc zne wyłączanie, funkcja tarowania, wskaźnik przeciążenia;Gw arancja:... więcej 60 miesięcy;Jednos tki wagowe:gram, mililitr, uncja (oz);Barwa:czar ny;Maksymalne obciążenie:5 kg;Pojemność misy:0;Rodzaj wagi:elektronic zna;Wariantowan ie seria :Beurer KS 19;Sygnalizator przekroczenia obciążenia:tak; Wyposażenie:1 bateria CR 2032, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zas ilanie:bateria litowa CR 2032;Zasilanie: bateria litowa CR 2032
OleOle.pl
Złóż skargę
100 zł
Beurer KS 19 Lemon Dokładność pomiaru:1 g;Dodatkowe opcje:automatyc zne wyłączanie, funkcja tarowania, wskaźnik przeciążenia;Gw arancja:... więcej 60 miesięcy;Jednos tki wagowe:gram, mililitr, uncja (oz);Barwa:żółt y;Maksymalne obciążenie:5 kg;Pojemność misy:0;Rodzaj wagi:elektronic zna;Wariantowan ie seria :Beurer KS 19;Sygnalizator przekroczenia obciążenia:tak; Wyposażenie:1 bateria CR 2032, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zas ilanie:bateria litowa CR 2032;Zasilanie: bateria litowa CR 2032
OleOle.pl
Złóż skargę
80 zł
Beurer KS 19 Fresh Dokładność pomiaru:1 g;Dodatkowe opcje:automatyc zne wyłączanie, funkcja tarowania, wskaźnik przeciążenia;Gw arancja:... więcej 60 miesięcy;Jednos tki wagowe:gram, mililitr, uncja (oz);Barwa:biał o-zielony;Maksy malne obciążenie:5 kg;Pojemność misy:0;Rodzaj wagi:elektronic zna;Wariantowan ie seria :Beurer KS 19;Sygnalizator przekroczenia obciążenia:tak; Wyposażenie:1 bateria CR 2032, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zas ilanie:bateria litowa CR 2032;Zasilanie: bateria litowa CR 2032
OleOle.pl
Złóż skargę
80 zł
Beurer KS 19 Love Dokładność pomiaru:1 g;Dodatkowe opcje:automatyc zne wyłączanie, funkcja tarowania, wskaźnik przeciążenia;Gw arancja:... więcej 60 miesięcy;Jednos tki wagowe:gram, mililitr, uncja (oz);Barwa:biał o-różowy;Maksym alne obciążenie:5 kg;Pojemność misy:0;Rodzaj wagi:elektronic zna;Wariantowan ie seria :Beurer KS 19;Sygnalizator przekroczenia obciążenia:tak; Wyposażenie:1 bateria CR 2032, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zas ilanie:bateria litowa CR 2032;Zasilanie: bateria litowa CR 2032
OleOle.pl
Złóż skargę
80 zł
Beurer KS 19 Berry Dokładność pomiaru:1 g;Dodatkowe opcje:automatyc zne wyłączanie, funkcja tarowania, wskaźnik przeciążenia;Gw arancja:... więcej 60 miesięcy;Jednos tki wagowe:gram, mililitr, uncja (oz);Barwa:biał o-czerwony;Maks ymalne obciążenie:5 kg;Pojemność misy:0;Rodzaj wagi:elektronic zna;Wariantowan ie seria :Beurer KS 19;Sygnalizator przekroczenia obciążenia:tak; Wyposażenie:1 bateria CR 2032, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zas ilanie:bateria litowa CR 2032;Zasilanie: bateria litowa CR 2032
OleOle.pl
Złóż skargę
70 zł
Waga kuchenna Beurer KS 19 Lemon
90 zł
Beurer KS 19 Berry Dokładność pomiaru:1 g;Funkcje dodatkowe:autom atyczne wyłączanie, funkcja tarowania, wskaźnik przeciążenia;Gw arancj... więcej a:60 miesięcy;Jednos tki wagowe:gram, mililitr, uncja (oz);Kolor :biało-czerwony ;Maksymalne obciążenie:5 kg;Pojemność misy:0;Typ wagi:elektronic zna;Wariantowan ie seria :Beurer KS 19;Wskaźnik przekroczenia obciążenia:tak; Wyposażenie:1 bateria CR 2032, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zas ilanie:bateria litowa CR 2032;Zasilanie: bateria litowa CR 2032...
RTV Euro AGD
Złóż skargę
70 zł
Beurer KS 19 Breakfast Dokładność pomiaru:1 g;Funkcje dodatkowe:autom atyczne wyłączanie, funkcja tarowania, wskaźnik przeciążenia;Gw arancj... więcej a:60 miesięcy;Jednos tki wagowe:gram, mililitr, uncja (oz);Kolor :zielony;Maksym alne obciążenie:5 kg;Pojemność misy:0;Typ wagi:elektronic zna;Wariantowan ie seria :Beurer KS 19;Wskaźnik przekroczenia obciążenia:tak; Wyposażenie:1 bateria CR 2032, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zas ilanie:bateria litowa CR 2032;Zasilanie: bateria litowa CR 2032...
RTV Euro AGD
Złóż skargę
80 zł
Beurer KS 19 Fresh Dokładność pomiaru:1 g;Funkcje dodatkowe:autom atyczne wyłączanie, funkcja tarowania, wskaźnik przeciążenia;Gw arancj... więcej a:60 miesięcy;Jednos tki wagowe:gram, mililitr, uncja (oz);Kolor :biało-zielony; Maksymalne obciążenie:5 kg;Pojemność misy:0;Typ wagi:elektronic zna;Wariantowan ie seria :Beurer KS 19;Wskaźnik przekroczenia obciążenia:tak; Wyposażenie:1 bateria CR 2032, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zas ilanie:bateria litowa CR 2032;Zasilanie: bateria litowa CR 2032...
RTV Euro AGD
Złóż skargę
80 zł