Ten model został wycofany z produkcji. Najprawdopodobniej produkt NIE jest nowy, ale jest sprzedawany jako „odnowiony” (znakowanie Refurbished, REF, CPO, odnowiony itp.).
Sprawdź odpowiednie szczegóły u doradcy sklepu!
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Apple iPhone XS Max Silver 64GB Smartfon - Stan Bardzo DobryiPhone XS Max: Wielkofor... więcejmatowy Gigant w Świecie Apple
iPhone XS Max, będący szczytowym osiągnięciem Apple w dziedzinie designu smartfonów, wyróżnia się największym dotąd ekranem w historii iPhone'ów. Posiada 6,5-calowy wyświetlacz OLED Super Retina, który zapewnia oszałamiającą jakość obrazu, intensywne kolory i głęboką czerń, oferując niezrównane doświadczenie wizualne, idealne do oglądania filmów, gier i przeglądania treści. Vedion.plZłóż skargę | | 1 299 zł | | |
|
| Smartfon APPLE iPhone Xs Max 64GB 6.5" Złoty MT522PM/ADwa rozmiary wyświetlacza Super Retina, w tym największy w historii iPhone’a. Szybsze Face ID. Najbystrzejszy i naj... więcejmocniejszy czip kiedykolwiek użyty w smartfonie. I przełomowy system dwóch aparatów. iPhone XS jest wszystkim, co kochasz w iPhonie. Ale na radykalnie większą skalę.... Mediaexpert.plZłóż skargę | | 4 969 zł | | |
|
| Apple iPhone XS Max Space Gray 64GB Smartfon - Stan Bardzo DobryiPhone XS Max: Wielkofor... więcejmatowy Gigant w Świecie Apple
iPhone XS Max, będący szczytowym osiągnięciem Apple w dziedzinie designu smartfonów, wyróżnia się największym dotąd ekranem w historii iPhone'ów. Posiada 6,5-calowy wyświetlacz OLED Super Retina, który zapewnia oszałamiającą jakość obrazu, intensywne kolory i głęboką czerń, oferując niezrównane doświadczenie wizualne, idealne do oglądania filmów, gier i przeglądania treści. Vedion.plZłóż skargę | | 1 299 zł | | |
|
| Apple iPhone XS Max Gold 64GB Smartfon - Stan Bardzo DobryiPhone XS Max: Wielkofor... więcejmatowy Gigant w Świecie Apple
iPhone XS Max, będący szczytowym osiągnięciem Apple w dziedzinie designu smartfonów, wyróżnia się największym dotąd ekranem w historii iPhone'ów. Posiada 6,5-calowy wyświetlacz OLED Super Retina, który zapewnia oszałamiającą jakość obrazu, intensywne kolory i głęboką czerń, oferując niezrównane doświadczenie wizualne, idealne do oglądania filmów, gier i przeglądania treści. Vedion.plZłóż skargę | | 1 299 zł | | |
|
| Apple iPhone XS Max Gold 64GB Smartfon - Stan DobryiPhone XS Max: Wielkofor... więcejmatowy Gigant w Świecie Apple
iPhone XS Max, będący szczytowym osiągnięciem Apple w dziedzinie designu smartfonów, wyróżnia się największym dotąd ekranem w historii iPhone'ów. Posiada 6,5-calowy wyświetlacz OLED Super Retina, który zapewnia oszałamiającą jakość obrazu, intensywne kolory i głęboką czerń, oferując niezrównane doświadczenie wizualne, idealne do oglądania filmów, gier i przeglądania treści. Vedion.plZłóż skargę | | 1 199 zł | | |
|
| Apple iPhone XS Max Space Gray 64GB Smartfon - Stan Dobry (Komunikat o BatFuturyzm w niewielkich urządzeniu... więcejIphone XS MAX
Komunikat o baterii - W oferowanym iPhone wymieniono baterię na wysokiej jakości zamiennik. W związku z tym, w ustawieniach dotyczących kondycji urządzenia pojawia się komunikat o nieoryginalnej baterii. Telefon jest w pełni sprawny.
IPhone XS Max to wszechstronny telefon do zadań specjalnych. Jego wydajność i wytrzymałość jest gwarantem odporności na uszkodzenia i intensywną eksploatacje. Telefon Apple łączy w sobie nowoczesną elegancję oraz ogrom możliwości. A to wszystko w zaledwie jednym urządzeniu! Vedion.plZłóż skargę | | 1 099 zł | | |
|
| Smartfon APPLE iPhone Xs Max 64GB 6.5" Srebrny MT512PM/ADwa rozmiary wyświetlacza Super Retina, w tym największy w historii iPhone’a. Szybsze Face ID. Najbystrzejszy i naj... więcejmocniejszy czip kiedykolwiek użyty w smartfonie. I przełomowy system dwóch aparatów. iPhone XS jest wszystkim, co kochasz w iPhonie. Ale na radykalnie większą skalę.... Mediaexpert.plZłóż skargę | | 4 969 zł | | |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!