Ceny na Apple iPhone 13 Pro 128 GB
Wideo 89Zdjęcia 29 | od 2 251 do 8 331 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.1; rozdzielczość ekranu: 2532x1170 (19.5:9); Ochrona ekranu: Ceramic Shield; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 86; DCI-P3; ОС: iOS; Model procesora: Apple A15; Procesor (GHz): 3.2; GPU: Apple GPU 5-core graphics; Pamięć RAM (GB): 6; Pamięć (GB): 128 dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IPHONE 13 PRO 128GB SZARY | WYDAJNA BATERIA | GRATIS APPLE IPHONE 13 PRO 128GB Na tej aukcji jest przedstawione urządzenie w kolorze: Graphite (Czarno-Szary) G... więcejRATISY DO ZAMÓWIENIA: Oryginalna ładowarka Firmy Jellico Oryginalny kabel Firmy Jellico Wsparcie Techniczne po zakupie Doskonale zabezpieczoną przesyłkę na czas transportu Doskonalszy aparat. Więcej możliwości. Dzięki współpracy doskonalszego pod każdym względem sprzętu z superintelige Erli.plZłóż skargę | 2 584 zł |
Smartfon APPLE iPhone 13 Pro 128GB 5G 6.1" 120Hz Błękitny MLVD3PM/ARadykalnie poszerzone możliwości systemu aparatów. Wyświetlacz tak responsywny, że każdy gest zachwyca na nowo. Naj... więcejszybszy na świecie czip kiedykolwiek użyty w smartfonie. Bezkonkurencyjn Mediaexpert.plZłóż skargę | 5 300 zł |
Apple iPhone 13 Pro Gold 128GB Smartfon - Stan Bardzo DobryiPhone 13 Pro – Synonim... więcejProfesjonalizmu i Innowacji
iPhone 13 Pro zachwyca luksusowym wyglądem, łączącym eleganckie matowe wykończenie z ramą ze stali nierdzewnej. Wyposażony w ekran Super Retina XDR o przekątnej 6,1 cala z technologią ProMotion, oferuje płynność obrazu i niezrównaną jakość wizualną. Szkło Ceramic Shield zapewnia dodatkową wytrzymałość.
Niezrównana Wydajność
Dzięki chipowi A15 Bionic z nowym GPU, iPhone 13 Vedion.plZłóż skargę | 2 799 zł |
Smartfon Apple iPhone 13 Pro, 6/128 GB, złotyApple iPhone 13 Pro podobnie jak inne telefony od firmy Apple, cechuje się niezawodnością, wysoką jakością wykonani... więceja i prostotą w obsłudze. Posiadanie iPhone... EmpikZłóż skargę | 8 331 zł |
Apple Iphone 13 Pro 128gb 6.1´´ Szary MLV93QL/ADramatycznie mocniejszy system kamer. Wyświetlacz tak responsywny, że każda interakcja znów wydaje się nowa. Najszy... więcejbszy na świecie chip do smartfonów. Wyjątkowa trwałość. I ogromny skok żywotności baterii.Nasz system kamer Pro otrzymał największą w historii modernizację. Z nowym sprzętem, który rejestruje o wiele więcej szczegółów. Super inteligentne oprogramowanie do nowych technik fotograficznych i filmowych. I niesamowicie szybki chip, który sprawia, że wszystko jest możliwe. Zmieni to sposób, w jaki strzelasz.Cechy tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 5 829 zł |
APPLE IPHONE 13 PRO 128GB NIEBIESKI | BATERIA 100 | GRATIS APPLE IPHONE 13 PRO 128GB Na tej aukcji jest przedstawione urządzenie w kolorze: Sierra Blue (Czarno-Niebies... więcejki) GRATISY DO ZAMÓWIENIA: Oryginalna ładowarka Firmy Jellico Oryginalny kabel Firmy Jellico Wsparcie Techniczne po zakupie Doskonale zabezpieczoną przesyłkę na czas transportu Doskonalszy aparat. Więcej możliwości. Dzięki współpracy doskonalszego pod każdym względem sprzętu z superintelige Erli.plZłóż skargę | 2 741 zł |
APPLE IPHONE 13 PRO 128GB ZIELONY | BATERIA 100 | GRATIS APPLE IPHONE 13 PRO 128GB Na tej aukcji jest przedstawione urządzenie w kolorze: Alpine Green (Czarno-Zielon... więcejy) GRATISY DO ZAMÓWIENIA: Oryginalna ładowarka Firmy Jellico Oryginalny kabel Firmy Jellico Wsparcie Techniczne po zakupie Doskonale zabezpieczoną przesyłkę na czas transportu Doskonalszy aparat. Więcej możliwości. Dzięki współpracy doskonalszego pod każdym względem sprzętu z superintelige Erli.plZłóż skargę | 2 741 zł |
SMARTFON APPLE IPHONE 13 PRO 128GB WYBÓR KOLORÓW SMARTFON APPLE IPHONE 13 PRO 128GB Dostępne kolory: Sierra Blue Graphite Gold Silver Alpine Green Po d... więcejokonaniu zakupu, w Wiadomości do Sprzedającego, dokonaj wyboru koloru z powyższej listy. W przypadku braku wyboru - wyślemy do Ciebie losowy kolor. APPLE IPHONE 13 PRO 128GB iPhone w znakomitej kondycji technicznej i bardzo dobrym stanie wizualnym. Telefon sprawdzony i przetestowany przez specjalistów. W twoje ręce trafia sprzęt najwyższej jakości, poddany wieloetapowemu procesowi testów, w pełni sprawny technicznie. Oszczędzasz do 50% w stosunku do sprzętu nowego. Zdjęcia prezentowane na aukcji pokazują realny stan przykładowego modelu telefonu z naszej oferty. W zestawie telefon, kabel do ładowania oraz gratisy! Gwarantujemy minimum 80% kondycji baterii natomiast średnia kondycja baterii w oferowanych telefonach to 89% Najlepszy stosunek ceny do jakości! iPhone w 100% sprawny technicznie. Jego wygląd oceniamy jako bardzo dobry. Niemniej jednak może posiadać ślady naturalnego użytkowania, takie jak na przykład ryski i otarcia, które nie wpływają na jego sprawność techniczną. Dzięki minimalnej ingerencji w stan telefonu, możesz cieszyć się obniżoną ceną i oryginalną jakością. Telefon nie jest produktem nowym. Każdy pojedynczy smartfon został ręcznie sprawdzony przez wykwalifikowane Erli.plZłóż skargę | 2 349 zł |
SMARTFON APPLE IPHONE 13 PRO 128GB RÓŻNE KOLORY KL. A+ PREMIUM APPLE IPHONE 13 PRO 128GB RÓŻNE KOLORY A+ ✅ Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zapoznania si... więceję z jej opisem. ➡️ Dostępne kolory : SZARY - SPACE GRAY SREBRNY - SILVER ZŁOTY - GOLD NIEBIESKI - SIERRA BLUE ZIELONY - ALPINE GREEN Pamiętaj o podaniu koloru przedmiotu podczas składnia zamówienia . Przekaż informację podczas składania zamówienia lub w wiadomości do sprzedającego. Zamówienie może zostać wstrzymane do momentu otrzymania informacji. ⭐ Co oznacza klasa A+ urządzenia? Jest to najwyższa dostępna na rynku klasa urządzenia , która jest idealnym kompromisem pomiędzy urządzeniem używanym a nowym! Zadowalający stan techniczny i wizualny. Każdy z naszych klientów otrzymuje urządzenie sprawne technicznie , sprawdzone przez sztab specjalistów pod każdym możliwym kątem sprawności telefonu. Nie powstydzisz się kupując telefon dla siebie lub kogoś bliskiego! Stan wizualny to wygląd, który zadowoli nawet najbardziej wymagających konsumentów. Idealny pomysł na prezent w najkorzystniejs Erli.plZłóż skargę | 2 251 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!