Ceny na Apple iPhone 12 mini 64 GB
Wideo 42Zdjęcia 21 | od 1 125 do 3 646 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 5.4; rozdzielczość ekranu: 2340x1080 (19.5:9); Ochrona ekranu: Ceramic Shield; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 85; ОС: iOS; Model procesora: Apple A14; Procesor (GHz): 3.1; Pamięć RAM (GB): 4; Pamięć (GB): 64; Slot na karty pamięci: brak dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Apple iPhone 12 Mini, 4/64 GB, fioletowyApple iPhone 12 Mini podobnie jak inne telefony od firmy Apple, cechuje się niezawodnością, wysoką jakością wykonan... więcejia i prostotą w obsłudze. Posiadanie iPhon... EmpikZłóż skargę | 3 208 zł |
APPLE IPHONE 12 MINI 64GB CZARNY | BATERIA 100 | GRATIS Apple iPhone 12 Mini 64GB Na ten moment posiadamy urządzenia w kolorze: Black (Czarny) Koniecznie Poinfor... więcejmuj Nas Jaki Kolor Wybierasz • Serdecznie prosimy, zaoszczędź nam i sobie czasu - poinformuj nas o swoim wyborze podczas składania zamówienia (w wiadomości dla sprzedającego) . • W przypadku braku informacji, kolor zostanie wybrany losowo. GRATISY DO ZAMÓWIENIA: Oryginalna ładowarka Firmy Jellico Oryginalny kabel Firmy Jellico Wsparcie Techniczne po zakupie Doskonale zabezpieczoną przesyłkę na czas transportu Piękno podręczne Najlepszy wyświetlacz w historii iPhone’a. Z niesamowitym kontrastem, wyższą rozdzielczością i warstwą Ceramic Shield czterokrotnie zwiększającą odporność na upadki. Witaj w 5G. Superszybka łączność. A opóźnień niemal brak. I dzięki temu pobieranie jest szybsze, strumieniowanie wideo w wyższej jakości, rozgrywka w grach ultrapłynna, a interakcje wydarzają się w czasie rzeczywistym. Ten czip zmienia wszystko A14 Bionic to ultraszybki czip napędzający iPhone’a 12. Dzięki 16‑rdzeniowemu systemowi Neural Engine przetwarza biliony operacji na sekundę. I jest superoszczędny, więc nie drenuje baterii. Dlaczego wybór urządzenia z tej oferty to najczęstszy wybór klientów? Oryginalność – Smartfony pochodzące z oficjalnych europejskich dystrybucji wystaw sklepowych oraz prezentacji firmowych. Bezpieczeństwo – Każde urządzenie zakupione w naszej ofercie objęte jest gwarancją co daje Ci pewność zakupu. Atrakcyjna Cena – Urządzenia są aż do 60% tańsze od urządzenia fabrycznie zafoliowanego. Legalne pochodzenie – Każde oferowane przez nas urządzenie zostało nabyte z legalnego źródła z zachowaniem wszystkich procedur prawnych. Atrakcyjny Zestaw - Urządzenie + akcesoria niezbędne do używania telefonu. Najważniejsze cechy urządzenia: Bardzo dobry stan wizualny Bardzo dobry stan techniczny Kondycja baterii na poziomie 100% Atrakcyjna cena PODSTAWOWE INFORMACJE O URZĄDZENIU Informacje dotyczące stanu wizualnego Bardzo dobry stan produktu, w urządzeniach powystawowych dopuszczalne są oznaki eksploatacji w postaci rysek bądź otarć które nie mają wpływu na stan tech... Erli.plZłóż skargę | 1 273 zł |
Apple iPhone 12 Purple Mini 64GBale.pl Złóż skargę | 3 646 zł |
Smartfon Apple Apple iPhone 12 mini Red 64GB Smartfon - Stan Bardzo Dobry | 2 099 zł |
Apple iPhone 12 mini White 64GB Smartfon - Stan Bardzo DobryiPhone 12 Mini – Kompakt... więcejowa Rewolucja w Technologii
iPhone 12 Mini zachwyca nowoczesnym designem, łączącym elegancję z funkcjonalności Vedion.plZłóż skargę | 1 299 zł |
Smartfon APPLE iPhone 12 mini 64GB 5G 5.4" Czerwony MGE03PM/ANowy iPhone 12 to smartfon wyposażony we wszystko, czego możesz potrzebować. Superszybka technologia 5G, udoskonalo... więcejny tryb nocny, wyświetlacz w technologii OLED, który rozciąga się po same brzegi. Do tego zwiększona odporność na upadki dzięki warstwie w technologii Ceramic Shield.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 3 150 zł |
Apple iPhone 12 Mini 64GB Fioletowy PurpleAnalizuje szereg ekspozycji w średnim i słabym oświetleniu, żeby wydobyć z nich maksimum detali,... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 090 zł |
Smartfon Apple iPhone 12 Mini, 4/64 GB, fioletowyApple iPhone 12 Mini podobnie jak inne telefony od firmy Apple, cechuje się niezawodnością, wysoką jakością wykonan... więcejia i prostotą w obsłudze. Posiadanie iPhon... EmpikZłóż skargę | 3 570 zł |
SMARTFON APPLE IPHONE 12 MINI 64GB WYBÓR KOLORÓW SMARTFON APPLE IPHONE 12 MINI 64GB Dostępne kolory: Purple Black Blue White Green Red Po dokonaniu za... więcejkupu, w Wiadomości do Sprzedającego, dokonaj wyboru koloru z powyższej listy. W przypadku braku wyboru - wyślemy do Ciebie losowy kolor. APPLE IPHONE 12 MINI 64GB iPhone w znakomitej kondycji technicznej i bardzo dobrym stanie wizualnym. Telefon sprawdzony i przetestowany przez specjalistów. W twoje ręce trafia sprzęt najwyższej jakości, poddany wieloetapowemu procesowi testów, w pełni sprawny technicznie. Oszczędzasz do 50% w stosunku do sprzętu nowego. Zdjęcia prezentowane na aukcji pokazują realny stan przykładowego modelu telefonu z naszej oferty. W zestawie telefon, kabel do ładowania oraz gratisy! Gwarantujemy minimum 80% kondycji baterii natomiast średnia kondycja baterii w oferowanych telefonach to 89% Najlepszy stosunek ceny do jakości! iPhone w 100% sprawny technicznie. Jego wygląd oceniamy jako bardzo dobry. Niemniej jednak może posiadać ślady naturalnego użytkowania, takie jak na przykład ryski i otarcia, które nie wpływają na jego sprawność techniczną. Dzięki minimalnej ingerencji w stan telefonu, możesz cieszyć się obniżoną ceną i oryginalną jakością. Telefon nie jest produktem nowym. Każdy pojedynczy smartfon został ręcznie sprawdzony przez wykwalifikowane Erli.plZłóż skargę | 1 125 zł |
APPLE IPHONE 12 MINI 64GB NIEBIESKI | BATERIA 100 | GRATIS Apple iPhone 12 Mini 64GB Na ten moment posiadamy urządzenia w kolorze: Blue (Czarno-Niebies Erli.plZłóż skargę | 1 273 zł |
Apple iPhone 12 mini Red 64GB Smartfon - Stan Bardzo DobryiPhone 12 Mini – Kompakt... więcejowa Rewolucja w Technologii
iPhone 12 Mini zachwyca nowoczesnym designem, łączącym elegancję z funkcjonalności Vedion.plZłóż skargę | 1 299 zł |
Apple iPhone 12 mini Green 64GB Smartfon - Stan Bardzo DobryiPhone 12 Mini – Kompakt... więcejowa Rewolucja w Technologii
iPhone 12 Mini zachwyca nowoczesnym designem, łączącym elegancję z funkcjonalności Vedion.plZłóż skargę | 1 299 zł |
Apple iPhone 12 mini Blue 64GB Smartfon - Stan Bardzo DobryiPhone 12 Mini – Kompakt... więcejowa Rewolucja w Technologii
iPhone 12 Mini zachwyca nowoczesnym designem, łączącym elegancję z funkcjonalności Vedion.plZłóż skargę | 1 299 zł |
Apple iPhone 12 mini Blue 64GB Smartfon - Stan DobryiPhone 12 Mini – Kompakt... więcejowa Rewolucja w Technologii
iPhone 12 Mini zachwyca nowoczesnym designem, łączącym elegancję z funkcjonalności Vedion.plZłóż skargę | 1 149 zł |
Apple iPhone 12 mini White 64GB Smartfon - Stan DobryiPhone 12 Mini – Kompakt... więcejowa Rewolucja w Technologii
iPhone 12 Mini zachwyca nowoczesnym designem, łączącym elegancję z funkcjonalności Vedion.plZłóż skargę | 1 149 zł |
Apple iPhone 12 mini Red 64GB Smartfon - Stan DobryiPhone 12 Mini – Kompakt... więcejowa Rewolucja w Technologii
iPhone 12 Mini zachwyca nowoczesnym designem, łączącym elegancję z funkcjonalności Vedion.plZłóż skargę | 1 149 zł |
Apple iPhone 12 mini Green 64GB Smartfon - Stan DobryiPhone 12 Mini – Kompakt... więcejowa Rewolucja w Technologii
iPhone 12 Mini zachwyca nowoczesnym designem, łączącym elegancję z funkcjonalności Vedion.plZłóż skargę | 1 149 zł |
Apple iPhone 12 mini Purple 64GB Smartfon - Stan DobryiPhone 12 Mini – Kompakt... więcejowa Rewolucja w Technologii
iPhone 12 Mini zachwyca nowoczesnym designem, łączącym elegancję z funkcjonalności Vedion.plZłóż skargę | 1 149 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!