Wentylator Xiaomi SmartMi Pedestal Fan 2
Wideo 4Zdjęcia 9 |
Xiaomi SmartMi Pedestal Fan 2 |
|
Możesz używać smartfona jako pilota, sterując wentylatorem przez Wi-Fi. Nie ma oddzielnego pilota. Jest modyfikacja z wbudowaną baterią 2800 mAh Xiaomi SmartMi Pedestal Fan 2S
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi SmartMi Pedestal Fan 2
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Smart XM220004 Wiatrak Stojący Biały BHR4828GL | 475 zł |
Wentylator stojący XIAOMI Mi Smart Standing Fan 2 EU | 569 zł |
Wentylator Xiaomi Mi Smart 2 | 543 zł |
Wentylator Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite (1C) | 299 zł |
Wentylator XIAOMI Mi Smart Standing Fan 2 XIAOMI STANDING FAN 2 BPLDS02DM | 370 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →