Nawilżacz Xiaomi Smartmi Air Humidifier 2 (CJXJSQ02ZM)
Wideo 1Zdjęcia 17 |
Xiaomi Smartmi Air Humidifier 2 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Smartmi Air Humidifier 2
Nawilżacz ewaporacyjny SMARTMI Evaporative Humidifier 1 CJXJSQ02ZM | 479 zł |
Nawilżacz ewaporacyjny SMARTMI Pure Evaporative Air Humidifier CJXJSQ02ZM | 500 zł |
Nawilżacz ewaporacyjny SMARTMI Pure Evaporative Air Humidifier CJXJSQ02ZM | 500 zł |
Nawilżanie i oczyszczanie
Urządzenie popularnej marki Xiaomi, zaprezentowane w 2018 roku, to myjka powietrzna, która nie tylko nawilża, ale i czyści powietrze: duże zabrudzenia zatrzymuje filtr wstępny, a kurz — woda w zbiorniku.
Przy maksymalnej szybkości nawilżania 240 ml/h, pełny 4-litrowy zbiornik wystarcza na 16,5 godziny ciągłej pracy. Do wyboru są 3 prędkości i tryb automatyczny. Poziom hałasu nie przekracza 35 dB, co jest porównywalne z ultradźwiękowymi odpowiednikami. Zaleca się stosowanie Xiaomi Smartmi Air Humidifier 2 w pomieszczeniach do 36 m².
Prosta konstrukcja
Obudowa modelu wykonana jest z tworzywa sztucznego i składa się z dwóch elementów. W górnej części znajdują się dwa wentylatory odpowiedzialne za wlot powietrza i jego powrót do pomieszczenia po nawilżeniu. Dolnym elementem jest zbiornik z dyskami nawilżającymi, które są zdejmowane z osi bębna w celu czyszczenia, co jest charakterystyczne dla wielu nowoczesnych modeli.
Deklaruje się, że zbiornik na wodę Xiaomi Smartmi Air Humidifier 2 ma specjalną antybakteryjną powłokę ścianek zaprojektowaną w celu zapobiegania rozwojowi szkodliwych bakterii. Kolejną cechą jest praktyczne napełnianie, którym mogą pochwalić się pojedyncze nawilżacze ewaporacyjne.
Inteligentny asystent
Nawilżacz wyposażony jest w moduł Wi-Fi, który pozwala sterować nim ze smartfona i zintegrować urządzenie z ekosystemem inteligentnego domu. W markowej aplikacji Mi Home (specjalna wtyczka Smartmi Humidifier), oprócz zdalnego włączania i wyłączania, oferowane są różne ustawienia, w tym wyłączanie dźwięków, zmiana jasności podświetlenia, całkowite blokowanie (kontrola rodzicielska) panelu sterowania i ustawienie wyłącznika czasowego. Ponadto w oprogramowaniu dostępny jest tryb suchego powietrza: uruchamia on 8-godzinną pracę po całkowitym opróżnieniu zbiornika w celu osuszenia głównych elementów urządzenia.
Oprócz Wi-Fi, jest też Bluetooth, dzięki któremu nawilżacz może pełnić rolę bramy dla innych inteligentnych urządzeń z tym interfejsem połączeniowym. Jedyną wadą jest daleka od idealnej lokalizacji wtyczek aplikacji Mi Home: często w interfejsie znajdują się chińskie znaki. Poza tym Xiaomi Smartmi Air Humidifier 2 to praktyczny nawilżacz z coraz popularniejszymi inteligentnymi funkcjami i rozsądną ceną.