Smartfon Xiaomi Redmi A1 32 GB / 2 GB
Wideo 32Zdjęcia 9 |
Prosty smartfon z oryginalnym systemem operacyjnym Android 12 bez żadnych dodatków na górze systemu. W swej istocie model jest typowym przedstawicielem urządzeń mobilnych łącza podstawowego. Xiaomi Redmi A1 ma ekran o przekątnej 6,52 cala na podłożu z matrycą HD+ IPS. Przetłumaczony na tradycyjną siatkę pikseli, wyświetlacz gadżetu wyświetla obraz w rozdzielczości 1600x720 pikseli.
Pośrodku górnego segmentu ekranu znajduje się „wzór” w kształcie kropli na obiektyw aparatu do selfie o rozdzielczości 5 MP. Główny fotomoduł smartfona jest podwójny: pod jego skrzydłem znalazł się wiodący czujnik 8 MP i czujnik 0,3 MP. Urządzenie zostało pozbawione skanera linii papilarnych, który jest dostępny w wersji plus A1+. „Pod maską” smartfona znajduje się czterordzeniowy procesor klasy podstawowej MediaTek Helio A22, który został zaprojektowany do rozwiązywania podstawowych zadań. Minimalna wymagana pamięć na pokładzie modelu to 2 GB RAM i 32 GB ROM z możliwością rozszerzenia pojemności standardowego dysku za pomocą karty microSD. Za długą żywotność baterii urządzenia odpowiada pojemna bateria o pojemności 5000 mAh. Akumulator ładowany jest w standardowym rytmie z mocą 10 W, a nawet przez grupę styków archaicznego złącza microUSB.
Kup Xiaomi Redmi A1 32 GB / 2 GB
Wszystkie ceny 24 →XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi A1 2/32GB Czarny | 397 zł |
Xiaomi Redmi A1 32GB/2GB - Light Blue | 316 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi A1 2/32GB 6.52" Czarny | 500 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi A1 2/32GB 6,52" Czarny | 499 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi A1 2/32GB 6.52" Czarny | 500 zł |