Smartfon Xiaomi Redmi 11 Prime 64 GB / 4 GB
Zdjęcia 11 | Produkt jest niedostępny Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.58; rozdzielczość ekranu: 2408х1080 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v3; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 84; ОС: Android 12.0; Model procesora: Helio G99; Procesor (GHz): 2.2; GPU: ARM Mali-G57 MC2; Pamięć RAM (GB): 4; Typ RAM: LPDDR4x dodaj do listymoje listy |
Polecane produktyTelefony komórkowe Xiaomi →
od 532 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 570 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5050 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 765 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5050 mAh, 190 g
od 414 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 414 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 3 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 599 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 470 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g
od 586 zł
5G, 6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 667 zł
6.7 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5010 mAh, 184 g
od 647 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Kirin 710, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 656 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 858 zł
6.6 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 665 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 766 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 203 g
od 1 050 zł
5G, 6.82 ", 252 ppi, Android 11.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 6, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 220 g
Xiaomi Redmi 11 Prime 64 GB / 4 GB
64 GB / 4 GB
128 GB / 6 GB
Wyświetlacz:6.58 ", 2408х1080 (20:9), 401 ppi, 90 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio G99
Aparat:3 moduły, 50 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:201 g
Częstotliwość odpytywania warstwy sensorycznej wynosi 240 Hz.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Xiaomi Redmi (budżetowe)
od 644 zł
5G, 6.79 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 4 Gen 2, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 68 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 5 h, z etui ładującym + 20 h
od 545 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 283 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, LDAC, aktywna redukcja szumów, tryb gry, dźwięk 3D, wodoodporność, akumulator: z etui ładującym + 36 h
od 480 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 57 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 43 mAh, do 4 h, z etui ładującym + 12 h
od 528 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 159 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 32 Ohm, akumulator: 35 mAh, do 6 h, z etui ładującym + 28 h
od 452 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 56 zł
sportowe, dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 5 h, z etui ładującym + 18 h
od 485 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 89 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, aptX, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 35 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 25 h
od 600 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 58 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, wodoodporność, akumulator: 43 mAh, do 5.5 h, z etui ładującym + 18 h
od 640 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 111 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, tryb gry, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 40 mAh, do 4 h
od 289 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 2 GB, Helio G25, aparat: 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 196 g
od 108 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 40 mAh, do 4 h
od 414 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 3 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 379 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 13, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 192 g