Umywalka Villeroy & Boch Artis 41794301 430 mm
Zdjęcia 8 |
Villeroy & Boch Artis 41794301 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Artis 41794301 430 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka Nablatowa 43 Villeroy & Boch Artis | 1 260 zł |
VILLEROY - BOCH 417943R1 Villeroy & Boch Artis 417943R1 umywalka okrągła 4 | 1 346 zł |
Villeroy & Boch Artis Umywalka nablatowa 43 cm bez przelewu z powłoką biał | 1 345 zł |
Umywalka Nablatowa 43 Villeroy & Boch Artis | 2 999 zł |
VILLEROY - BOCH 41794301 ARTIS Umywalka stawiana na blacie 43cm bez przele | 1 217 zł |
Villeroy & Boch Artis Umywalka nablatowa 43 cm bez przelewu biała Weiss Al | 1 139 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →