Karta pamięci Transcend microSD 500S 32 GB (TS32GUSD500S)
Transcend microSDHC 500S 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend microSD 500S 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta Transcend 500S MicroSDHC 32 GB Class 10 UHS-I/U3 V30 (TS32GUSD500S) | 95 zł |
Karta pamięci TRANSCEND TS32GUSD500S, MicroSDHC, 32 GB + adapter | 96 zł |
Transcend Micro Sdhc 500s 32gb Class 10 Uhs-i U3 V30+adapter Memory Card Z | 100 zł |
Modyfikacje Transcend microSD 500S
Ceny na Transcend microSD 500S |
---|---|---|---|---|
Transcend microSD 500S 8 GB | od 34 zł | 3 oferty | ||
Transcend microSD 500S 16 GB | od 61 zł | 5 oferty | ||
Transcend microSD 500S 32 GB | od 95 zł | 4 oferty | ||
Transcend microSD 500S 64 GB | od 213 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →