Karta pamięci Transcend High Endurance microSD 32 GB
Transcend High Endurance microSDHC 32Gb 32 GB64 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend High Endurance microSD 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend TS32GUSDHC10V RF-SDMIC-TRN-022 | 99 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 32 GB Adapter | 112 zł |
Karta pamięci TRANSCEND TS32GUSDHC10V, MicroSDHC, 32 GB + adapter | 93 zł |
Modyfikacje Transcend High Endurance microSD
Ceny na Transcend High Endurance microSD |
---|---|---|---|---|
Transcend High Endurance microSD 32 GB | od 93 zł | 4 oferty | ||
Transcend High Endurance microSD 64 GB | od 285 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →