Pralka Toshiba TW-BL100A4 PL WK biały
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Toshiba TW-BL100A4 PL WK biały 2022 rokWi-Fi biały srebrny |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toshiba TW-BL100A4 PL WK biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toshiba TW-BL100A4PL(WK) 9kg 1400obr/min | 1 699 zł |
Pralka TOSHIBA TW-BL100A4PL(WK) 9kg | 1 899 zł |
Pralka TOSHIBA TW-BL100A4PL(WK) 9kg | 1 899 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Toshiba TW-BL100A4 PL WK
Ceny na Toshiba TW-BL100A4 PL WK |
---|---|---|---|---|
Toshiba TW-BL100A4 PL WK biały | od 1 699 zł | 4 oferty | ||
Toshiba TW-BL100A4 PL SS srebrny | od 1 698 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →