Aparat fotograficzny Sony A6100 kit 16-50 (ILCE-6100L)
Wideo 21Zdjęcia 14 |
Aparat bezlusterkowy z matrycą APS-C APS-C, ustawiony w roli podstawowego modelu „sześciotysięcznej” linii aparatów Sony. Znajomy przetwornik obrazu o rozdzielczości 24,2 Mpx bez wbudowanego systemu stabilizacji jest umieszczony na szczycie stolika aparatu. Podczas kręcenia filmów z ręki lub nagrywania filmów bezlusterkowiec opiera się na stabilizowanej optyce. Aby wycelować w cel, zestaw Sony A6100 wykorzystuje zalety 425-punktowego systemu autofokusa, który wychwytuje obiekt w 0,02 sekundy („zgodnie z paszportem”).
Model wyposażono w wizjer OLED o rozdzielczości 1,44 mln pikseli, odchylany wyświetlacz bez obsługi sterowania dotykowego, gorącą stopkę oraz wbudowaną lampę błyskową („kończy” w odległości 6 m). Do aparatu oddawane są zdjęcia seryjne z prędkością do 11 kl./s, na nim nagrywane jest wideo w maksymalnej rozdzielczości 4K przy 30 kl./s. Zasoby energii w zbiorniku akumulatora aparatu wystarczają na „oddanie” ponad 420 zdjęć. W zestawie z optyką kitową bezlusterkowiec jest wyposażony w stabilizowany obiektyw zmiennoogniskowy Sony 16-50mm f / 3.5-5.6 OSS.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony A6100 kit 16-50
Wszystkie ceny 20 →Sony Alpha 6100 aparat APS-C z obiektywem Sony 16-50mm f/35-56 Power Zoom | 3 499 zł |
SONY Aparat SONY Alpha A6100 (ILCE-6100) + obiektyw 16 - 50PZ mm Czarny Gr | 3 499 zł |
Aparat cyfrowy SONY α6100 | 3 728 zł |
Bezlusterkowiec Sony Alpha ILCE-6100 + obiektyw Sony SELP 16-50mm czarny A | 3 999 zł |
Sony A6100 + 16-50 mm f/3.5-5.6 (ILCE-6100L) (w magazynie!) - Dostawa GRAT | 3 999 zł |
Modyfikacje Sony A6100
Ceny na Sony A6100 |
---|---|---|---|---|
Sony A6100 kit 16-50 | od 3 295 zł | 21 oferta | ||
Sony A6100 body | od 3 299 zł | 6 oferty |