Karta pamięci SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 64 GB (SDSQUAR-064G-GN6MA)
Zdjęcia 5 |
SanDisk Ultra A1 microSDXC Class 10 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 64 GB
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SANDISK Karta pamięci SANDISK Ultra Android microSDXC 64 GB 140 MB/s A1 C1 | 37 zł |
SanDisk Ultra microSD/SD-card - 140MB - 64GB | 43 zł |
SanDisk Karta Ultra microSDXC 64GB 140MB/s A1 + Adapter SD SFSANMDG64AB140 | 35 zł |
SanDisk Ultra microSDXC 64GB Android 140MB/s A1 UHS-I + Adapter RF-SDMIC-S | 37 zł |
Karta pamięci SANDISK Ultra microSDXC 64GB + Adapter | 34 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje SanDisk Ultra A1 microSD Class 10
Ceny na SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 32 GB | od 24 zł | 30 oferty | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 64 GB | od 32 zł | 22 oferty | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 128 GB | od 44 zł | 32 oferty | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 200 GB | od 140 zł | 1 oferta | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 256 GB | od 90 zł | 3 oferty | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 400 GB | od 171 zł | 5 oferty | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 512 GB | od 165 zł | 23 oferty | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 1 TB | od 384 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →