Karta pamięci SanDisk High Endurance microSD U3 128 GB (SDSQQNR-128G-GN6IA)
SanDisk High Endurance microSDXC U3 128Gb |
|
Karta pamięci z myślą o ciągłym zapisie dużych strumieni danych, przeznaczona do rejestratorów samochodowych, systemów monitoringu wizyjnego, kamer i kamer. Klasa nagrywania wideo dysku jest oznaczona znaczkiem V30 - minimalna gwarantowana prędkość przechowywania danych na nim wynosi 30 MB/s. Według paszportu parametr ten jest nawet trochę większy - około 40 MB/s. Odczytywanie informacji z dysku flash odbywa się w szybkim rytmie do 100 MB/s.
SanDisk High Endurance microSDXC U3 128Gb świetnie nadaje się do cyklicznego zapisu dużej ilości danych, karta jest zaprojektowana na 20 tysięcy godzin niezawodnej pracy. Model posiada wstrząsoodporną i wodoodporną konstrukcję, jest odporny na wahania temperatury (w warunkach ekstremalnych upałów lub silnych mrozów) oraz ekspozycję na promieniowanie rentgenowskie. Pochodzi bezpośrednio od producenta z dwuletnią ograniczoną gwarancją na produkt. Na półkach sklepów z elektroniką karta pamięci prezentowana jest w wersjach o różnych pojemnościach: 64 GB, 128 GB lub 256 GB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk High Endurance microSD U3 128 GB
Wszystkie ceny 17 →SANDISK Karta pamięci SANDISK High Endurance microSDXC 128GB SDSQQNR-128G- | 72 zł |
SanDisk High Endurance microSD/SD - 100MB/s - 128GB | 74 zł |
Karta pamięci SANDISK microSDXC 128GB | 71 zł |
SanDisk High Endurance microSDXC 128GB V30 + Adapter RF-SDMIC-SND-225 | 76 zł |
Karta pamięci SANDISK microSDXC 128GB | 71 zł |
Modyfikacje SanDisk High Endurance microSD U3
Ceny na SanDisk High Endurance microSD U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk High Endurance microSD U3 32 GB | od 34 zł | 16 oferty | ||
SanDisk High Endurance microSD U3 64 GB | od 44 zł | 18 oferty | ||
SanDisk High Endurance microSD U3 128 GB | od 71 zł | 18 oferty | ||
SanDisk High Endurance microSD U3 256 GB | od 140 zł | 18 oferty |