Karta pamięci SanDisk Extreme Pro V30 A1 microSD UHS-I U3 32 GB (SDSQXCG-032G-GN6MA)
SanDisk Extreme Pro V30 A1 microSDHC UHS-I U3 32Gb 32 GB128 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme Pro V30 A1 microSD UHS-I U3 32 GB
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta pamięci SANDISK Extreme Pro microSDHC 32GB | 120 zł |
SanDisk microSDHC Extreme Pro 32GB U3 V30 UHS-I A1 100/90 MB/s RF-SDMIC-SN | 52 zł |
SanDisk Extreme Pro microSDHC 32GB | 55 zł |
SanDisk Karta pamięci SanDisk Extreme Pro microSDHC 32GB 100/90 MB/s A1 C1 | 77 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme Pro microSDHC 32GB SDSQXXG-032G-GN6MA | 120 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje SanDisk Extreme Pro V30 A1 microSD UHS-I U3
Ceny na SanDisk Extreme Pro V30 A1 microSD UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V30 A1 microSD UHS-I U3 32 GB | od 52 zł | 17 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A1 microSD UHS-I U3 128 GB | od 281 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →