SSD Samsung 870 EVO MZ-77E2T0BW 2 TB UA (MZ-77E2T0BW)
Wideo 13Zdjęcia 8 |
Samsung MZ-77E2T0BW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung 870 EVO MZ-77E2T0BW
Ceny na Samsung 870 EVO MZ-77E2T0BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 870 EVO MZ-77E250B/EU 250 GB EU | od 198 zł | 32 oferty | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E250BW 250 GB UA | od 213 zł | 1 oferta | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E500B/EU 500 GB EU | od 169 zł | 27 oferty | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E500BW 500 GB UA | od 315 zł | 1 oferta | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B/EU 1 TB EU | od 299 zł | 31 oferta | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E2T0B/EU 2 TB EU | od 719 zł | 21 oferta | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E2T0BW 2 TB UA | od 754 zł | 1 oferta | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0B/EU 4 TB EU | od 1 486 zł | 20 oferty | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0BW 4 TB UA | od 1 527 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →