Gofrownica Royal Catering RC-WM-1400-B
Wideo 2Zdjęcia 13 |
Royal Catering RC-WM-1400-B |
|
Płynna regulacja temperatury w zakresie 50-250°С. Timer mechaniczny.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Catering 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Catering.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Catering RC-WM-1400-B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Catering Bubble gofrownica RCWM-1400-B Moc 1415 W wzór bąbelkowy mat | 549 zł |
Gofrownica ROYAL CATERING RCWM-1400-B 1415 W | 571 zł |
Royal Catering Gofrownica opiekacz do gofrów bąbelkowych bubble waffle 141 | 567 zł |
Gofrownica bąbelkowa Royal Catering RCWM-1400-B | 549 zł |
Gofrownica bąbelkowa - bubble waffle - 1415 W | 529 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →