Karm dla psów Royal Canin Yorkshire Terrier Adult Pouch 1 szt.
Zamknij
Menu
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult Pouch 1 szt.12 szt. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Yorkshire Terrier Adult Pouch 1 szt.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Royal Canin Yorkshire terrier adult - karma mokra (pasztet), pRoyal Canin Yorkshire Terrier Adult, karma mokra dla psów dorosłych rasy Yorkshire Terrier 85g Zalety: • Lśniąca sierść • Naj... więcejwyższa smakowitość • Zmniejszenie objętości i intensywności zapachu odchodów Psy rasy yorkshire terier są aktywne, żywiołowe i inteligentne - zawsze pełne energii. Okazała... Bee.plZłóż skargę | 9 zł |
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult, mokra karma dla dorosłych psów rasy YMokra karma w formie pasztetu dla dorosłych psów rasy Yorkshire Terrier. Karma mokra ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult zos... więcejtała opracowana specjalnie dla dorosłych psów, powyżej 10 miesiąca życia, rasy yorkshire terier. Karma pomaga sprzyja zdrowiu skóry oraz wpływa na stan okrywy włosowej. Unikalna kompozycja składników pokarmowych sprzyja utrzymaniu lśniącej i pięknej sierści. Receptura karmy, dzięki precyzyjnie dobranym poziomom składników pokarmowych, wspiera także prawidłową pracę przewodu pokarmowego. Forma pasztetu charakteryzuje się najwyższą smakowitością i pobudza apetyt nawet najbardziej wybrednych psów rasy yorkshire terier! Mając na uwadze preferencje żywieniowe psów, karma ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier jest dostępna także w formie suchej, w postaci smakowitych krokietów. W przypadku żywienia karmą mokrą i suchą należy zapoznać się z tabelą dawkowania, aby dobrać odpowiednią porcję poszczególnych karm. Misją ROYAL CANIN® jest zapewnianie rozwiązań żywieniowych dostosowanych do potrzeb zwierząt. Wszystkie nasze produkty przechodzą liczne kontrole jakości, aby sprostać najwyższym standardom marki i dostarczyć psu pokarm dostosowany do jego potrzeb żywieniowych i trybu życia. ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult w formie pasztetu jest karmą pełnoporcjową. Miskakarmy.plZłóż skargę | 4 zł |
Royal Canin Yorkshire Terrier Wet 85g | 12 zł |
Royal canin RC YORKSHIRE terrier saszetka - 85gJedna z najbardziej popularnych ras psów , którą wielu kocha za wyjątkowy wygląd i charakter. Dla właściwej pielęgnacji wymag... więcejają specjalistyczne Petkarma.plZłóż skargę | 5 zł |
Royal Canin Yorkshire Adult 85g saszetkaRoyal Canin Yorkshire Adult 85g saszetka
Pełno Sklepdaglezja.plZłóż skargę | 5 zł |
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 174 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 66 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 116 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 23 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 214 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, aporter, wiek: od 15. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, na serce, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 268 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, dalmatyńczyk, wiek: od 15. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na nerki, klasa: super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, szpic, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: zboża, mąka, odwodnione białka pochodzenia zwierzęcego, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, bokser, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, kukurydza, tłuszcze, pulpa, minerały, olej, błonnik, klasa: super premium
od 28 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 63 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, labrador, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 173 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na serce, v sostave: ryż, białka, drób, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, szpic, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: zboża, mąka, odwodnione białka pochodzenia zwierzęcego, klasa: super premium
od 48 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na serce, v sostave: suszone białko drobiowe, ryż, kukurydza, tłuszcze, wysłodki buraczane, mąka, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Yorkshire Terrier Adult Pouch
Ceny na Royal Canin Yorkshire Terrier Adult Pouch |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult Pouch 1 szt. | od 4 zł | 6 oferty | ||
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult Pouch 12 szt. | od 43 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina, kurczak, olej rybny, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, zboża, minerały, cukry, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.19 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na układ odpornościowy, dla wybrednych, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: wątróbka drobiowa, wieprzowina, drób, białka, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 18 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mięso z kurczaka, wątróbka drobiowa, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mięso i podroby kacze, ryż, zboża, oleje i tłuszcze, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, wieprzowina, kurczak, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, drób, wątróbka drobiowa, białka, warzywa, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.19 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: wątróbka drobiowa, błonnik roślinny, kukurydza, białka, klasa: super premium
od 11 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, klasa: holistyczna
od 11 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: szynka, klasa: holistyczna
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, dynia, jabłka, minerały, klasa: super premium