Karm dla psów Royal Canin Renal Small 0.5 kg
Zdjęcia 3 |
Royal Canin Renal Small 500 g |
|
Kompletna sucha karma dietetyczna dla dorosłych psów o wadze do 10 kg z przewlekłą chorobą nerek. Dieta weterynaryjna.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Renal Small 0.5 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Veterinary Diet Krokiety Dog Renal Small 500 g | 37 zł |
ROYAL CANIN Renal Small Dog 500gZalecana dla psów ras małych (masa ciała psa dorosłego < 10kg) w przypadku: - Przewlekłej choroby nerek z azotemią (stadium 2... więcejdo 4 wg IRIS). - Przewlekłej ch... EmpikZłóż skargę | 23 zł |
Royal Canin Vet Renal Small Dogs - karma sucha dla psów małych ras z niewy | 25 zł |
ROYAL CANIN Renal Small Dog 0,5 kg sucha karma dla psów ras małych z choroWeterynaryjna karma dla psów ras małych z chorobami nerek. Masa ciała psa dorosłego <10 kg.
Zalecana w przypadku:- Przewle... więcejkłej choroby nerek z azotemią (stadium 2 do 4 wg IRIS)- Przewlekłej choroby nerek z białkomoczem (stadium 1 do 4 wg IRIS)
Nie zalecana w przypadku:- Ciąży, laktacji, okresu wzrostu
Cechy:- Wsparcie dla nerek - receptura o niskim poziomie fosdoru oraz umiarkowanym poziomie białka, które charakteryzuje się najwyższą jakością, wspiera pracę nerek oraz poprawia jakość życia chorego zwierzęcia
- Odpowiedni poziom energii umożliwia zmniejszenie objętości posiłku i pomaga zrekompensować skutki osłabionego apetytu
- Zróżnicowane profile aromatyczne oraz odpowiedni kształt krokieta pomagają pobudzić apetyt psa, zwłaszcza w przypadku awersji pokarmowej
Skła Fera.plZłóż skargę | 22 zł |
ROYAL CANIN Renal dla małych psów 0,5kg wparcie nerek | 24 zł |
Royal Canin Veterinary Diet Canine Renal Small Dog 500g | 29 zł |
Seria Royal Canin Vet DietPorównaj w tabeli →
od 18 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mięso z kurczaka, wątróbka drobiowa, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 59 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 342 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, wieprzowina, kurczak, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, lecznicza, na otyłość, na serce, v sostave: wieprzowe i drobiowe, wątróbki wieprzowe i drobiowe, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 313 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mąka, białko, gluten, minerały, tłuszcz, cykoria, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 93 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, ryż, mąka, tłuszcze, wysłodki buraczane, białko wieprzowe, klasa: super premium
od 186 zł
mokra karma, 12 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, wieprzowina, kurczak, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 44 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mięso, produkty zwierzęce/roślinne, zboża, oleje, klasa: super premium
od 311 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 347 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, v sostave: wątróbka drobiowa, błonnik roślinny, kukurydza, białka, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mąka, białko, gluten, minerały, tłuszcz, cykoria, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 240 zł
sucha karma, 13 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, do zębów, na nerki, na stawy, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, mąka, tłuszcze, gluten, ryż, białko, tłuszcz, błonnik, klasa: super premium
od 365 zł
mokra karma, 24 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, wieprzowina, kurczak, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 45 zł
smakołyki, 0.09 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: gliceryna, woda, mąka, olej, klasa: super premium
od 58 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Renal Small
Ceny na Royal Canin Renal Small |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Renal Small 0.5 kg | od 22 zł | 7 oferty | ||
Royal Canin Renal Small 1.5 kg | od 53 zł | 11 oferty | ||
Royal Canin Renal Small 3.5 kg | od 108 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 32 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, klasa: super premium
od 164 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 39 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 38 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 158 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 171 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 127 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z kurczaka (67%), groszek (6%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 225 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, v sostave: łosoś 25%, indyk 20%, groszek 18%, tłuszcz, jajka, jabłka, klasa: holistyczna
od 14 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 125 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium