Karm dla psów Royal Canin Mobility Support 12 kg
Royal Canin Mobility Support 12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Mobility Support 12 kg
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ROYAL CANIN Mobility Support 12kgWSKAZANIA: Wspomaganie funkcji stawów u psów większych (powyżej 20 kg). Problemy stawowe u szczeniąt powyżej 8 miesiąca życia... więcej. Wspomaganie regeneracji i ochr... EmpikZłóż skargę | 362 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Vet Mobility Support 12 kgPełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych psów ROYAL CANIN ROYAL CANIN Vet Mobility Support wspomagająca zdrowie stawów.... więcejNadwaga stanowi dodatkowe obciążenie dla stawów. Umiarkowany poziom energii pomaga utrzymać optymalną masę ciała, co wpływa korzystnie na stawy. Ekstrakt z omułka nowozelandzkieg Electro.plZłóż skargę | 440 zł |
Royal Canin Mobility C2P+ - sucha karma dla psa 12kg RCV112Royal Canin Mobility C2P+ - sucha karma dla psa Royal Canin Mobility C2P+ - sucha karma dla psa - produkt od Royal Canin. Mar... więcejka od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów Royal Canin Mobility C2P+ jest karmą z weterynaryjnej linii Royal Canin. Bez wątpienia w przebiegu wielu chorób zwierząt domowych żywienie odgrywa ogromną rolę. Ze względu na specjalnie sprofilowane składniki pozwala na szybszy powrót do zdrowia i wspomaga efekty leczenia. Royal Canin Mobility C2P+ jest przeznaczona dla dorosłych psów, które mają problem z mobilnością. Ze względu na specjalnie dobrane składniki karma wspomaga aparat ruchu i pozwala na powrót do aktywności. Mobility C2P+ działa kompleksowo na wiele aspektów zdrowotnych u zwierząt ze schorzeniami stawów. Umiarkowana ilość kalorii w pożywieniu pozwala zachować odpowiednią wagę i nie obciążać dodatkowo aparatu ruchu. Zestaw współdziałający Miskakarmy.plZłóż skargę | 406 zł |
Royal Canin Veterinary Canine Mobility Support - 12 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetycznej należy... więcejregularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia psa ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Podobnie jak w przypadku ludzi, otyłość może prowadzić do upośledzenia fizycznego u psów, w tym do znacznego obciążenia stawów. Royal Canin Veterinary Canine Mobility Support to specjalnie opracowana sucha karma, która wspiera prawidłową ruchomość Twojego psa. Sucha karma zawiera umiarkowaną wartość energetyczną w celu wspierania utrzymania idealnej wagi. Może to pomóc w zmniejszeniu ryzyka otyłości i odciążyć stawy. Ponadto w składzie ekstrakt z omułka zielonowargoweg Zooplus.plZłóż skargę | 380 zł |
ROYAL CANIN ® Veterinary MOBILITY SUPPORT Karma sucha dla psów 12 kgROYAL CANIN® Mobility Support wspiera mobilność psa ROYAL CANIN® Mobility Support to zbilansowana i bogata w składniki odżyw... więcejcze receptura, opracowana specjalnie w celu wspierania zdrowych stawów i mobilności psa. Kompleks substancji odżywczych dla stawów Ta karma zawiera wyciąg z omułka nowozelandzkieg Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 311 zł |
pokaż 8 ofert
Seria Royal Canin Vet DietPorównaj w tabeli →
od 17 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mięso z kurczaka, wątróbka drobiowa, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 59 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 120 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, do zębów, w stresujących warunkach i podczas adaptacji, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, warzywa, wieprzowina, klasa: super premium
od 202 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mąka kukurydziana, tłuszcze zwierzęce, gluten kukurydziany, klasa: super premium
od 237 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 275 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: duże, wiek: od 5. r. ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na kości, v sostave: ryż, kukurydza, białko wieprzowe, pszenica, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na układ odpornościowy, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na otyłość, na serce, v sostave: drób, mięso zwierzęce, jajka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 79 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 123 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 111 zł
sucha karma, 3.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, wieprzowina, drób, białka, myenrals, warzywa, klasa: super premium
od 179 zł
sucha karma, 3.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, białka, olej rybny, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 165 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 92 zł
sucha karma, 3.5 kg, poroda: małe, wiek: od 8. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, mąka, pszenica, błonnik, tłuszcze, klasa: super premium
od 286 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na otyłość, na serce, v sostave: drób, mięso zwierzęce, jajka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 63 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, zboża, białka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
Wskazania:
- Aby poprawić ruchomość stawów
- Wsparcie funkcji stawów po operacji i kontuzji
- Wiek do 6 miesięcy
- Laktacja
Modyfikacje Royal Canin Mobility Support
Ceny na Royal Canin Mobility Support |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mobility Support 2 kg | od 73 zł | 11 oferty | ||
Royal Canin Mobility Support 7 kg | od 202 zł | 7 oferty | ||
Royal Canin Mobility Support 12 kg | od 311 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 277 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, lecznicza, na otyłość, na stawy, na kości, v sostave: błonnik, drób, tapioka, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, vita, klasa: super premium
od 347 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 350 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 32 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, klasa: super premium
od 164 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 39 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 38 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 158 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 171 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 127 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z kurczaka (67%), groszek (6%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium