Rower dziecięcy Romet Tom 16 2022
Zdjęcia 4 |
Romet Tom 16 2022 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Romet Tom 16 2022
Ceny na Romet Tom 16 2022 |
---|---|---|---|---|
Romet Tom 12 2022 | od 600 zł | 6 oferty | ||
Romet Tom 16 2022 | od 663 zł | 4 oferty | ||
Romet Tom 20 2022 | od 853 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →