Gramofon Roadstar HIF-8892
Zdjęcia 4 |
Roadstar HIF-8892 |
|
Zestaw zawiera akustykę 2 sztuki po 4 waty.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roadstar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roadstar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roadstar HIF-8892
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roadstar Gramofon HIF-8892EBT Wiśnowy Brąz | 809 zł |
Gramofon ROADSTAR HIF-8892 Drewno | 900 zł |
Roadstar Gramofon HIF-8892DBT Wiśnowy Brąz HIF-8892 D+BT | 852 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →