Opona ciężarowa Riken Road Ready S 315/70 R22.5 154L
Wybierz rozmiar opony ciężarowej
Riken Road Ready S 315/70 R22.5 154L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Riken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Riken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Riken Road Ready S 315/70 R22.5 154L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Riken ROAD READY S 315/70 R225 154/150L MS 754117 | 2 372 zł |
Riken Road Ready S (315/70 R22.5 154/150L) 754117 | 2 643 zł |
Opona Riken 315/70R22.5 Road Ready S 154/150L - opony ciężarowe 754117 | 1 805 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →