Razer Basilisk Ultimate with Charging Dock (RZ01-03170100-R3G1)
Wideo 17Zdjęcia 10 |
Razer Basilisk Ultimate with Charging Dock |
|
Zaawansowana i wielofunkcyjna mysz gamingowa pozycjonowana przez producenta w górnym segmencie cenowym. Jednak urządzenie ma wszelkie powody do takiego pozycjonowania. Dzięki temu urządzenie można podłączyć do komputera zarówno za pomocą klasycznego elastycznego kabla, jak i za pomocą adaptera radiowego. Mysz posiada 6 przycisków, które wytrzymują do 70 milionów kliknięć każdy, co pozwala na eksploatację urządzenia w trybie intensywnym przez wiele lat.
Jednocześnie użytkownik może zaprogramować dwie różne akcje dla każdego z przycisków, a osobny przełącznik Hypershift pozwala błyskawicznie przełączać się pomiędzy tymi profilami ustawień. Samo kółko przewijania oferuje funkcję nawigacji w 4 kierunkach, a także możliwość regulacji oporu. Razer Basilisk Ultimate jest zasilany dołączoną baterią, która zapewnia do 100 dni ciągłego użytkowania. Sercem urządzenia jest dość zaawansowany sensor Razer Focus+, natomiast aktualną rozdzielczość dotykową modelu można regulować w zakresie od 800 do 20 000 dpi. Mysz jest wykonana w kolorze czarnym, posiada kółko przewijania oraz ergonomiczną, podświetlaną obudowę, optymalnie dopasowaną do dłoni.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Kup Razer Basilisk Ultimate with Charging Dock
Wszystkie ceny 16 →Razer Basilisk Ultimate Czarny | 519 zł |
Razer Basilisk Ultimate HyperSpeed Gaming Wireless Mouse Chroma RGB Lighti | 480 zł |
Razer Basilisk Ultimate Czarny | 519 zł |
Razer Basilisk Ultimate Wireless Optical Gaming Mouse Czarny RZ01-03170100 | 966 zł |
Razer Basilisk Ultimate With Charging Dock Wireless Optical Gaming Mouse | 563 zł |